Жіноча команда «Львова» поступилася «Житлобуду-2»

Жіноча команда професійного футбольного клубу «Львів» не змогла вчинити гідного опору віце-чемпіону України харківському «Житлобуду-2» у матчі 17-го туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги.

Поєдинок у Харкові був визначальним для «синьо-золотих левиць» у контексті подальшої боротьби за бронзові нагороди Вищої ліги. Щоб конкурувати з «Восходом» з Херсонщини за третє місце у чемпіонаті, львів’янкам необхідно було у протистоянні з однією з найсильніших жіночих команд України битися за максимальний результат.

Перші 20 хвилин навіювали сподівання на позитивний підсумок звітної зустрічі. «Львів» нічим не поступався харківському колективу по грі, більше того, гості мали шанс відкрити рахунок. Петрик вирізала передачу з лівого флангу, але Амброзіо не вистачило сантиметрів, аби переправити м’яча у сітку воріт.

Після цього серія із помилок у захисті призвела до того, що підопічним Наталії Зінченко вдалося забити три м’ячі, що у підсумку надломило львівську команду. Досягши успіху, харків’янки додали у швидкостях і ще до перерви остаточно вирішили усі питання щодо переможця зустрічі.

По перерві «Львів» перебудувався, Сергій Сапронов здійснив низку замін, кинувши у бій Куп’як та Іванченко. Львів’янкам вдалося частково забрати м’яча під контроль та вирівняти гру. Дівчата навіть були близькими до того, щоб все-таки розписатися у воротах Бондарчук. Араужо вивалилася на побачення із воротарем, однак вразити ціль не зуміла. Натомість, Калініна на 81-й хвилині встановила остаточний рахунок – 7:0. А «Львову» довелося розпрощатися з надіями стати бронзовим призером.

«Ми непогано увійшли у гру, нав’язували боротьбу сильній команді. Але наші проблеми нікуди не зникли. Все ще програємо в командній та індивідуальній швидкостях сильним колективам. Тому результат є закономірним. Є над чим працювати. Як я вже казав раніше, потрібно підсилюватися у міжсезонні, щоб вже у наступному чемпіонаті складати гідну конкуренцію лідерам», – сказав після матчу наставник жіночої команди ПФК «Львів» Сергій Сапронов.

Заключний матч у сезоні 2018/2019 ПФК “Львів” проведе проти “Ятрані-Берестівця” з Уманського району. Матч відбудеться 1 червня о 17:00 на стадіоні “Енергетик” у Добротворі