Наступний матч”Ворскла” – ”Львів”/31/05/2020

Жонатан: «Я така людина, яка до кінця б’ється за м’яч на футбольному полі та результат на табло»

Півзахисник «Львова» Жонатан Ліма прокоментував роботу «синьо-золотих левів» на першому тренувальному зборі у Туреччині та запевнив, що його не лякає жодна конкуренція як від діючих гравців, так і потенційних новачків клубу за місце в стартовому складі команди.

– Жонатане, «Львів» вже тиждень працює на першому тренувальному зборі у Туреччині, щоб підготуватися другої половини сезону 2018/2019 років. Складно було повертатися до важких тренувань після відпочинку?

– Я приїхав на збір повністю відновленим і вмотивованим допомогти клубу досягти поставлених цілей на сезон. Дуже щасливий, що провів місячну відпустку поряд з родиною та найкращими друзями, адже це найбільша цінність у житті кожної людини, яка хоча досягати найбільших висот у своїй професії.

Звичайно, перший тиждень тренувань був дуже важким для хлопців. Фізичні навантаження – дуже інтенсивні на підготовчих зборах. Але я не байдикував у Бразилії, і думаю, що це допоможе мені трохи швидше повернутися до оптимальних кондицій.

– На чому зараз фокусується львівська команда під час тренувань на турецькому зборі?

– Наразі беремо участь у комплексних тренуваннях: тут і фізична витривалість, і бігова робота, і вправи з м’ячами, і тактичні заняття. Тобто, усе що нам треба для того, щоб повноцінно підготуватися до відновлення матчів чемпіонату України. Сподіваюся, протягом цього місяця наша командна гра лише прогресуватиме.

– Як ти оціниш свою ігрову форму на поточний момент? І в чому полягає саме твоя індивідуальна робота на тренуваннях?

– Працюю над швидкими розіграшами м’яча і тренуванням навичок для того, щоб правильно відбирати м’яч. Як щодо індивідуальної підготовки, вважаю, що вже за тиждень я поверну той рівень ігрової форми, який був у мене в грудні.

– Минулого року ти був одним з гравців основного складу «Львова». У зимову перерву клуб може посилитися новачками, які складатимуть тобі жорстку конкуренцію за місце у стартовій 11-ці. Як ти відносишся до такого?

– У мене є рішучість та бажання перемагати. Я така людина, яка до кінця б’ється за м’яч на футбольному полі та результат на табло. Тому мене не лякає жодна конкуренція.

– «Львів» розпочав перший турецький збір із невдачі у товариському матчі з угорським МТК. Що скажеш про дебютну гру «синьо-золотих левів» в Анталії? Що у ній пішло не так для львів’ян?

– Насправді нічого страшного не відбулося у контрольній грі з МТК. Це був їх останній матч на тренувальному зборі, а ми лише розпочинали нашу підготовку до сезону. Тому не варто тримати у голові неприємний рахунок, наразі головне – налагодження командної взаємодії на полі та майбутні звитяги в офіційних матчах.

– «Львів» знаходиться в одному пункті від найближчих конкурентів за місце у «шістці» – «Десни» та «Маріуполя». Як оцінюєш календар матчів, що залишилося провести у першому раунді поточного чемпіонату, та шанси «містян» на місце у верхній частині таблиці.

– Місце у «шістці» цілком досяжне для нас, і найприємніше є те, що усе залежить лише від нас самих. Вірю, що наприкінці першого етапу чемпіонату ми будемо достатньо сильними, щоб здолати наших опонентів та набрати важливі турнірні очки.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »