Наступний матчU-21 ”Львів” – ”Зоря”/26/09/2020

Звернення ФК «Львів» до львівських вболівальників

Футбол – видовище для вболівальників. Так було споконвік, ця догма є непорушною й по сьогодення. Недарма найпопулярнішу у світі гру з м’ячем називають «Грою Мільйонів».

Футбол був завжди спортом №1 в Україні. Протягом 27 років з моменту здобуття нашою країною незалежності футбольні баталії багатьох вітчизняних клубів та національних збірних команд раз-по-раз збирали багатотисячні армії вболівальників на трибунах.

Українські команди радували прихильників футболу славетними та незабутніми перемогами, змушували їх сумувати та переживати гіркоту поразок, але одне залишалося незмінним – увесь цей час футбол залишався «народною грою».

Адже гра «11 на 11» на смарагдовому газоні футбольного поля дарує глядачам неповторні емоції, яких людям повсякчас бракує у реальному житті: чесність, щирість, безкомпромісність та дух справжньої чоловічої боротьби.

Футбол – це віддушина для людей, які є абсолютно різними по життю, але при цьому вони єднаються навколо улюбленої команди і усім серцем її підтримують.

Західна Україна відіграє особливу роль в еволюції українського футболу. У 90-х роках серйозних успіхів на ниві українського футболу досягали львівські «Карпати», бронзові призери чемпіонату України та дворазові фіналісти національного Кубку. Шістнадцять разів до Львова навідувалася збірна України, яка утримує у місті Лева фантастичну серію із матчів без поразок (14 перемог та дві нічиї – 38 забитих м’ячів та 9 пропущених). У ХХІ столітті львів’яни отримали історичну можливість насолоджуватися безкомпромісними за напруженням пристрастей львівськими дербі в межах українського чемпіонату, а з початком поточного сезону серед найсильніших колективів у Прем’єр-лізі України виступають два львівських клуби – ФК «Львів» та «Карпати».

Усі вищевказані події назавжди будуть вписані золотими літерами до історії українського футболу. Але не завдяки спортивним успіхам одних чи інших колективів, а тому що вирішальну роль у цих здобутках відіграли саме львівські вболівальники. Львівські прихильники футболу переживали за долю «Карпат» у зіркові часи розвитку клубу, шаленою підтримкою гнали на ворота суперників національну команду України і наразі є одними з рекордсменів відвідуваності у чемпіонаті України сезону 2018/2019 років – 10150 глядачів на матчі ФК «Львів» проти київського «Динамо» у 2-му турі УПЛ.

Наразі Україна переживає непростий період свого існування. Футбол є прямим віддзеркаленням тих складних процесів, за рахунок яких наша держава намагається стати на шлях розвитку та майбутнього процвітання. Спорт №1 в Україні має низку проблем, які потребують нагального чи поступового вирішення. Але головною рушійною силою, яка змушує усіх нас із позитивом дивитися у завтрашній день, є українські вболівальники. У першу чергу – львівські вболівальники. Не «вівці», а батько, який привів свого сина на перший футбольний матч. Не «диванні експерти», а родина, яка у повному складі прийшла на трибуни, аби підтримати своїх улюбленців на футбольному полі. Не «справжня підтримка», згадана одним з вітчизняних футбольних фунціонерів, а малеча, яка із захопленням спостерігає за своїми кумирами та мріє одного разу опинитися на їхньому місці.

Які б важкі часи не переживав український футбол, як би не бракувало вболівальників на стадіонах у порівнянні з останнім десятиріччям, ФК «Львів» щиро вдячний кожному прихильнику «Гри Мільйонів», який витрачає свій час, аби відвідати футбольну гру за участю «синьо-золотих левів» та стати свідком того, як хлопці до останнього б’ються за те, щоб порадувати Вас щасливими миттєвостями!

ФК «Львів» запрошує львів’ян стати свідками справжнього футбольного свята, яке відбудеться 22 вересня на «Арені Львів» – наша команда прийматиме у дербі «Карпати» і зробить усе можливе, аби львівські вболівальники отримали величезну насолоду від цього протистояння та її Величності Гри!

Інформаційна служба ФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »