Анатолій Безсмертний: «До «Зорі» готуємося спокійно, зосереджено»

На тижні «Львів» очолив український фахівець Анатолій Безсмертний. 52-річний наставник покликаний у статусі так званого кризового менеджера, адже «городяни» наразі перебувають у підвалинах турнірної таблиці, тому ситуацію слід виправляти негайно. Про підготовку до свого дебютного поєдинку у кріслі головного тренера «Львова» Анатолій Безсмертний розповів у розмові з клубною інформаційною службою.

-Анатолію Петровичу, Ви прийняли команду посеред сезону у доволі непростому турнірному становищі. Відповідно немає особливо багато часу, аби щось змінювати у плані побудови гри. Чи вдалися Ви, тим не менш, до якихось змін у тренувальному процесі?

Розумієте, не завжди проведення тренувального процесу залежить тільки від наших задумів. Напередодні виїзду до Запоріжжя планували одне заняття, але через не надто сприятливі погодні умови у Львові провели тренування дещо іншого характеру. Наразі якихось критичних змін робити не будемо. Втім, те, що потрібно якось перелаштуватись, – очевидно. Усе в процесі напрацювання. Будемо потроху змінювати команду. Чудово знаємо, що наше головне завдання – залишитися в УПЛ. Власне тому, будемо, перш за все, рухатись у напрямку виконання поставленого завдання.

-Наступний наш суперник – «Зоря». Як готуєтеся до зустрічі з луганцями?

-Готуємося спокійно, зосереджено. По суті, як і до будь-якого іншого опонента. Знаємо, що «Зоря» на сьогоднішній день у дуже хорошому стані. Команда амбіційна, з добре поставленою грою, тому готуємося до матчу дуже старанно.

-Виділіть, будь ласка, найсильніші сторони нашого майбутнього опонента.

-Насправді, компліментів «Зорі» можна виписати багато. Луганці дуже добре грають в обороні, дуже добре вибігають в контратаки, дуже добре організовують позиційні атаки. Тобто ця команда, відверто кажучи, без суттєвих слабких місць. Загалом, «Зоря» – дуже сильний та хороший колектив.

-Про кадрову ситуацію напередодні зустрічі із «Зорею». Вже декілька днів поспіль не тренується Ренан. Що з ним та чи є ще якісь кадрові труднощі?

У Ренана травма м’язів, він наразі відновлюється. Гру із «Зорею» також пропустить Махмутовіч, адже у нього перебір жовтих карток. Відповідно до наявних кадрових проблем і будемо вже щось вирішувати, формувати склад комади.

-Наскільки варто очікувати у Вашому дебютному матчі на чолі «Львова» якихось сюрпризів у стартовому складі?

Наразі не можу дати точну відповідь на це запитання. Розраховуємо на усіх хлопців, які готові грати. У день матчу стартовий склад стане відомий на загал.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »