Анатолій Безсмертний: «Хлопці бажали заробити очки, але вилучення порушило план на гру»

Післяматчеві коментарі головного тренера ПФК «Львів» Анатолія Безсмертного після поєдинку з СК «Дніпро-1». Його підопічні на виїзді зазнали розгромної поразки від своїх суперників – 5:1.

Анатолію Петровичу, підсумковий рахунок великий, але наскільки на нього вплинуло вилучення?

-Менше за все хочеться казати про вилучення. Так сталося. Скажу, що ми серйозно налаштовувалися на цей матч. Знали, що «Дніпро-1» є добре збалансованою командою без слабких місць з підібраними хорошими футболістами. Ми розуміли, що нам буде важко. Так і сталося. Наші хлопці бажали заробити очки, але вилучення порушило план на гру. Нічого страшного. Ми лише на початку шляху. Гадаю, що хлопці теж замисляться над тим, що відбувається. Напевно, не витримали ми іспит мідними трубами. Але то життя, і, гадаю, хлопці все зрозуміють та змінять ставлення до себе.

-Дійсно після перемоги над «Шахтарем» уся Україна тільки й говорила про вашу команду. Це заважало підготовці?

-Це дуже заважало. Казав в одному інтерв’ю, що ми весь тиждень попереджали хлопців: буде ще важче. Ви заробили добрий бонус, але ним треба вірно скористатися.

–Чемпіонат цікавий як нагорі турнірної таблиці, так і внизу, де усі відбирають очки одне в одного. Як налаштовані у Львові?

-Ми в такому стані, що кожна гра – як остання. Тому довгострокового планування немає. Живемо від гри до гри. Кожна для нас, немов останній бій.

фото: СК «Дніпро-1»

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »