Анатолій Безсмертний – новий головний тренер ПФК «Львів»

У вівторок, 2 березня, на заміській базі у Брюховичах колективу професійного футбольного клубу «Львів» представили нового наставника. Ним став український фахівець Анатолій Безсмертний. Новому головному тренеру допомагатиме також Едуард Павлов.

Останнім клубом 52-річного спеціаліста була друголігова «Черкащина». Значаться також у тренерській біографії Безсмертного такі клуби як: «Дніпро» (Черкаси), ФК «Полтава» та «Полісся» (Житомир)

Новий наставник «синьо-золотих левів» вже встиг поділитися думками та враженнями від свого призначення:
«Мені дуже приємно опинитися знову у Львові, де починався мій шлях у великий футбол. Звісно, є і невеличке хвилювання, що прийняв таку команду. Команду з амбіціями, достатньо непогану. Втім, ситуація, звісно, у клубу зараз не з найкращих. Тим не менш, будемо працювати. Треба підіймати команду вище у турнірній таблиці. «Львів» на це заслуговує. Сподіваюся, хлопці приймуть ті ідеї, тенденції футболу, які ми будемо їм пропонувати. Звісно, потрібно буде покращувати гру в усіх аспектах. Як у грі в обороні, так і в атакувальній роботі, зокрема, також і в переходах. Попереду багато роботи», – зазначив новий головний тренер «Львова» Анатолій Безсмертний.

Нагадаємо, після 16 турів «Львів» має у своєму активі 12 залікових пунктів та разом з «Інгульцем» ділить останню сходинку поточного розіграшу Favbet ліги.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »