Анатолій Безсмертний: «Рахунок матчу – справедливий»

Післяматчеві коментарі головного тренера ПФК «Львів» Анатолія Безсмертного після поєдинку з ФК «Олімпік» (Донецьк). Його підопічні завершили сезон нічиєю з донеччанами – 1:1.

-Думаю, що рахунок матчу справедливий. Ні ми особливо на перемогу не награли, ні «Олімпік», але була важка гра. Дійсно була помітна певна втому у діях наших футболістів, адже за короткий відрізок часу провели дуже багато ігор. Остання виїзна серія була дуже важкою, тому не думаємо, що хлопці як слід відновилися. Тим не менш, вони проявили характер у грі. Мені дуже приємно за хлопців. Звісно, трішки засмутилися всі, що не вдалося втримати перемогу, але нічого. Навіть з цього можна винести користь. Загалом, молодці. Хочу їм подякувати за увесь сезон. Виконали дійсно дуже важку роботу, напружений графік ігор. Хлопці усе це витримали. Пройшли через таке горнило, що навіть не кожна досвідчена команда витримає ті випробування, які у нас були. Власне тому, дякую за труд, ставлення та любов до футболу і клубу.

-Як оціните той шлях, що Вам вдалося пройти разом зі «Львовом» від моменту призначення до завершення сезону?

-Знаєте, не хочеться якось оцінювати власну роботу. Є фахівці, які оцінють дії тренерів, футболістів. Скажу так: позитиву та позитивних емоцій точно більше, аніж негативу. Я задоволений цим сезоном.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »