Андрій Бусько: «Відсвяткувати весілля ‒ це як відіграти десять матчів поспіль»

Наш захисник Андрій Бусько одружився. Обраницею футболіста стала 22-річна Христина Яковлюк. Про знайомство, перше побачення і футбол у стосунках молодята розказали у великому інтерв’ю. Доповнюємо історію деталями весілля та враженнями подружжя від святкування.

Перший день у новому статусі. На ранок після весілля думав про те, що більше ніколи не буду одружуватись. Не хочу бути в центрі уваги на подібних урочистостях. Почувався так, ніби відбігав десять ігор поспіль (усміхається..).

Найкращий тост. Найщиріші побажання точно подарували батьки. Найбільш красномовним, втім, був ведучий. Його промова насправді затягнулася (усміхається..).

Пам’ятний момент. Це кидання пов’язки через плече. За традицією неодружені хлопці мають її спіймати. (Хто спіймає – той одружиться наступним. – ред.) Орест Костик був настільки наполегливим, що на шляху до пов’язки збив з ніг кількох людей. Найсмішніше те, що до цілі він так і не дістався (усміхається..). Потім мені розповідав, що навіть у матчах УПЛ з таким завзяттям на виходах не грає.

Кращий подарунок. Головним подарунком для нас є те, що за відгуками усім все дуже сподобалося. Це найважливіше. Гості їхали з весілля з гарним настроєм і усмішкою. 

Зазначимо, що медовий місяць молодятам таки доведеться відтермінувати. Вже у вівторок, 8 червня, частина гравців ПФК «Львів», зокрема Андрій Бусько, розпочнуть підготовку до нового сезону.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »