Андрій Паньків: «Хочемо привезти до Львова європейські змагання»

Розіграш УПЛ сезону 2020/21 років став для «Львова» насправді пам’ятним. Команда, яка ще на старті чемпіонату декларувала свої претензії на потрапляння до єврокубків, на початку футбольної весни стала одним з, якщо не головним претендентом на виліт. Реінкарнація «синьо-золотих левів» відбулася не в останню чергу завдяки приходу та подальших результатів наставника Анатолія Безсмертного. Наразі у «містян» триває відпустка, але робочі процеси у клубі не припиняються. Думки стосовно минулого чемпіонату, новини зі стану «Львова» напередодні майбутнього сезону та багато іншого у розмові з телеканалами «Футбол» розповів ексгендиректор, а нині віце-президент клубу Андрій Паньків.

Про минулий сезон. Перш за все, хочеться поділити минулий сезон на дві частини: перша – до зимових зборів, інша – опісля їхнього завершення. Першу частину опустимо, адже вона була негативною. Більше зосередимось на другій половині чемпіонату, яку можна, вважаю, занести до активу. За втраченими очками у весняній частині сезону, якщо порахувати, ми досить добре виглядали. Думаю, якщо можна було б брати до уваги лишень весняний відрізок сезону, то завершили б у п’ятірці лідерів. Таке завдання якраз і ставив президент, керівництво клубу перед командою у минулому чемпіонаті.

Про роботу наставника команди Анатолія Безсмертного. Своєю роботою, своїми результатами він показав, що є тренером, який насправді нам допоміг. Анатолій Безсмертний – той наставник, завдяки роботі якого, зокрема, нам вдалося не вилетіти. Окрім того, ми завершили чемпіонат на восьмому місці, що є доволі хорошим показником.

Ми довго за ним спостерігали. У нього не було практики та досвіду роботи у Прем’єр-лізі, тому були певні сумніви. Тим не менш, як згодом показали результати, ми все-таки не помилилися, коли призначили його на посаду головного тренера.

Про продовження контракту з головним тренером. Після завершення сезону була окрема зустріч президента клубу та головного тренера команди, на якій з’явилася домовленість про продовження співпраці. Знаючи Богдана Йосиповича, впевнений, рішення про продовження контракту прийняли не спонтанно. Це дійсно велика довіра до чинного наставника.

Про амбіції «Львова». Наш президент – максималіст. Ще у минулому сезоні ми, повторюся, ставили завдання потрапити до топ-5 у підсумку та отримати шанс виступити у єврокубках. Думаю, у наступному сезоні перед нами будуть стояти ті ж завдання. Нас цікавлять виступи у євротурнірах. Хочемо привезти до Львова європейські змагання. Чи це буде Ліга Європи, чи Ліга Конференцій – без різниці. Гадаю, нам підійдуть обидва варіанти (усміхається…).

Про трансферні плани. Уже працюємо, переглядаємо кандидатури. З окремими гравцями, звісно, будемо прощатися, дякувати за роботу. Будемо, окрім того, підсилюватися і новими виконавцями. Гадаю, більше про подальші плани клубу розповість новий генеральний директор.

 Про співпрацю з «Ареною Львів». Ми вже три сезони, якщо не чотири граємо на «Арені Львів». Звичайно, що ми хотіли би продовжити виступати на такому сучасному, європейському стадіоні. Тим не менш, тривають важкі перемовини. Думаю, вирішимо це питання протягом найближчих декількох тижнів.

Про нового генерального директора клубу. Перш за все, у мене закінчився контракт, який президент вирішив не продовжувати. Даємо можливість новим людям внести до клубу нові ідеї. Нічого суттєво не змінилося. Я став віце-президентом, і ми далі усі разом в команді працюємо. Рухаємося вперед у запланованому напрямку. Знайомі з Вадимом Олеговичем вже декілька років. Він працював у клубі не на провідних ролях, займав посаду віце-президента. Вадим Олегович – людина спортивна, молода, амбіційна, володіє великими планами. Думаю, нам з ним буде по дорозі.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »