«Атмосфера у команді завжди чудова – усі на позитиві!»

Футболістки команди «Львів-Янтарочка» професійного футбольного клубу «Львів» Оксана Гриценок та Олена Манзюк розповіли про повернення «синьо-золотих левиць» до тренувань під час підготовки до весняної частини чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2018/2019 років.

– «Львів-Янтарочка» нещодавно вийшла з зимової відпустки. Як проходив відпочинок протягом зимової перерви?

Оксана Гриценок: Була вдома, гуляла з друзями. Загалом, відпочила дуже добре!

– Олена Манзюк: Відпочивала зі своєю родиною, а з 16 січня проходила державну практику у школі, оскільки вчуся на вчителя фізкультури. Займалася з дітьми.

– Наскільки важко повертатися до щоденних тренувань і підготовки до весняної частини чемпіонаті? Чи виконували ви індивідуальні заняття від тренера у відпустці?

– Оксана Гриценок: Звичайно, після відпустки важкувато поки повертатися до тренувального процесу. Навантажень з кожним днем все більше. Але зараз вже потихеньку відновлююся. Готуємося до весняної частини сезону на повну. Так, безумовно, виконувала усі настанови тренера!

– Олена Манзюк: Для мене не було важко увійти до ритму тренувань, оскільки почали ми з втягуючих, не дуже складних тренувань. Тренер поступово збільшує навантаження для команди, контролює наш стан, тому й не дуже важко. Ну і вдома я займалася. Спочатку тиждень за програмою, а згодом самостійно. Намагалася тримати фізичну форму у належному стані.

– Що скажете про атмосферу в команді після повернення? Скучили за дівчатами? Про що спілкувалися після того, як нарешті зібралися разом?

– Оксана Гриценок: Дуже рада, що відпустка вже закінчилася. За всіма дівчатами дуже сумувала. Атмосфера у нас завжди весела, усі на позитиві. Поговорили про те, хто і як відпочив та провів свята.

– Олена Манзюк: Атмосфера в команді як завжди чудова. Тим більше – після відпустки. Дуже скучили одна за одною!

Чим займаєтеся на тренуваннях зараз? Що від вас вимагає тренер під час підготовки до майбутніх матчів чемпіонату і кубка?

– Оксана Гриценок: Підвищуємо свою майстерність. Зараз у підготовчий період працюємо в одноразовому режимі. Закладаємо основу для подальшої роботи.

– Олена Манзюк: Зараз у нас втягуючі тренування. Але нема такого, щоб ми суто бігали, тренер намагається уникати цього. Комбінуємо бігову роботу із заняттями з м’ячами. Працюємо із задоволенням. Якщо коротко – це нам до вподоби! Як ми будемо так працювати у зимовий період, то й увійдемо у хорошій формі у весняні матчі. Звичайно, вдосконалюватися будемо протягом усього сезону, але цей період у контексті підготовки є дуже важливим.

– «Львів-Янтарочка» розпочинає весняну частину сезону матчем з «Житлобудом-1» в Харкові. Що скажете про суперника? Як маєте намір давати бій чемпіону України?

– Оксана Гриценок: «Житлобуд-1 – досить сильний суперник. Будемо готуватися до матчу з харків’янками, як і до ігор з іншими командами. Ми можемо гідно зіграти з ними і поборотися за очки.

– Олена Манзюк: Всім відомо, що суперник – дуже сильний. І мало хто в нас вірить. Але головне, щоб ми самі повірили у себе! Як сказав Сергій Валентинович: «Досить вже боятися «Житлобуд-1» та «Житлобуд-2». Здаватися ми точно не збираємося!

– Який настрій у команди щодо виступів у Кубку України? Як вважаєте, які у львівському клубу шанси в цьому турнірі?

– Оксана Гриценок: Ми маємо всі шанси позмагатися за перемогу у Кубку України!

– Олена Манзюк: Настрій бойовий і навіть дуже. Шанси на перемогу завжди є. Головне – їх використати. Будемо намагатися якнайкраще показати себе на футбольному полі. М’яч круглий, і ніхто не знає, як все станеться. Хоча ми дуже хочемо перемогти у Кубку!

– Ти забила найкрасивіший гол команди в 2018 році за версією вболівальників. Як ставишся до такого визнання?

– Оксана Гриценок: Я дуже рада, що вболівальники визнали мій гол найкращим у 2018 році! Сподіваюся і надалі радувати наших прихильників красивою грою і ще кращими взяттями воріт!

– Ти є найкращим бомбардиром в Кубку України на поточний момент. Що для тебе найважливіше – виграти турнір або забити найбільше за усіх голів у змаганнях?

Олена Манзюк: Звичайно, виграти Кубок України!

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Translate »