Богдан Блавацький: «Не в усіх випадках вдалося достукатися до гравців»

Головний тренер ПФК «Львів» Богдан Блавацький проаналізував причини поразки львівського клубу у матчі 25-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги від луганської «Зорі» (1:2).

«Думаю, сьогодні була дуже цікава гра. Якщо проаналізувати матч, то перший тайм був таким, яким ми і запланували на установці. Коли забили в першій половині м’яч, коли добре вибігали в атаки. Була ще пара ситуацій, в яких ми могли забити. Грали дисципліновано та щільно. І практично не дали нічого зробити «Зорі», окрім одного удару, заблокованого нашою обороною.

Ми розуміли, що команда, граючи вдома і програючи після першого тайму, у другій 45-хвилинці гратиме агресивно і атакуватиме, тому вийшли трохи раніше і попросили тренера з фізпідготовки трішки «пробудити» гравців, але те, про що я просив у перерві, хлопці не виконали. Ми пропустили гол до 60-ї хвилини.

Після прострільної передачі і недопрацювання у захисті Будківський легко забив м’яч. А потім почався хаос. Ось це мене і вибило з колії. Я за гру раз 200 крикнув «ближче». На жаль, не в усіх випадках вдалося достукатися до гравців. Потрібно добре проаналізувати цю гру. Можливо після заміни Алваро Педро не досить добре увійшов до гри.

Ми знали, що близько 70% атак «Зоря» веде правим флангом. Хотіли випустити туди свіжого гравця. Але не вийшло. А в кінці, напевно, потрібно було б зіграти із Борзенком в три опорних півзахисники.

Зараз нам 1000 кілометрів їхати із Запоріжжя до Львова, все прокручувати в голові – це непросто. Але я дякую хлопцям за ті хороші моменти, які були присутні у грі команди. Якщо ми проаналізуємо цю гру і на наступні матчі, маючи у розпорядженні Ліпе, подивимося, хто і в якому функціональному стані, правильно виберемо склад з точки зору функціональної готовності гравців і оберемо вірну тактику та схему гри, думаю, збільшимо дисциплінований, хороший відрізок командних дій до 65 хвилин. Два дня маємо і будемо над цим працювати», – зазначив на післяматчевій прес-конференції керманич «синьо-золотих левів» Богдан Блавацький.