Богдан Блавацький: «Потрібно якомога швидше забути цей матч»

Головний тренер ПФК «Львів» Богдан Блавацький прокоментував розгромну поразку «синьо-золотих левів» від донецького «Шахтаря» у матчі 27-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

– Ми готувалися і знали сильні сторони суперника. У першому таймі намагалися дотримуватися установки. Перед матчем у нас були проблеми: через дискваліфікації не могли зіграти футболісти центральної осі Мартан і Приймак. Зробили перестановки, фактично не на своїй позиції діяв капітан команди Борзенко, так само і Алваро. В принципі, в першому таймі воно ще якось виглядало, а після перерви, пропустивши другий м’яч, почали розігрувати біля своєї штрафної – це те, що ми не готували і ще не вміємо якісно робити. Дали «Шахтарю» можливість зловити кураж, і добре, що закінчили 0:5, тому що могли і більше пропустити.

– Чи можна говорити про те, що на Ваших футболістів негативно вплинула довга подорож?

– Ми з тренером з фізпідготовки враховуємо всі нюанси переїзду. Так, їхали 14 годин, але вчора у нас був день, а також тренування. Всі виглядали жваво. Думаю, більше вплинули перестановки в складі. У кожній команді є лідери, і у нас вони сьогодні не були з холодною головою. Ліпе, Борзенко, Адамюк … До Бандури немає претензій – що міг, то зробив, і ще більше витягнув. Потрібно було діяти трохи інакше. Напевно, потрібен був наступний баланс: семеро ззаду і четверо попереду. А на наші ворота були виходи три в три.

Після другого пропущеного ми дали «Шахтарю» зловити ту гру, яку він любить. Більшість голів забито після прострільних передач, а ми це розбирали. Не допрацьовували за захисниками суперника, робили багато дитячих помилок в середині поля. Інші команди таке прощають, а «Шахтар» – ні. Подивіться на п’ятий м’яч: помилка в середині, включився Тайсон, пас з флангу, і нас фактично розстрілювали …

Так сталося, і потрібно якомога швидше забути цей матч. Як такого розбору не станемо проводити – не будемо сипати сіль на рану. Попереду ще п’ять поєдинків. Тепер ми суттєво перебудуємо стартовий склад. Я оптимістично дивлюся в майбутнє. Сьогодні – провал, але попередній матч був краще. Ми спробували зіграти трохи у відкритий футбол з майбутнім чемпіоном і побачили, як виглядаємо на його тлі. Поки що дуже сумно.

– Як Вам працюється з такою великою кількістю легіонерів?

– По-перше, я працюю в рідному місті, про що давно мріяв. У плані контакту з бразильцями у нас немає проблем – їм досить якісно все доносять. У мене було багато індивідуальних розмов, перш ніж зробити загальну установку з бразильцями. Вони все зрозуміли. Подивіться, як добре зіграв Педро проти київського «Динамо». Сьогодні він виглядав по-іншому, але йому двадцять років. Те ж стосується Пернамбуко … Хлопці талановиті, у них велике майбутнє у футболі. Однак сьогодні забули про дисципліну та установку. На тлі «Шахтаря» ми не встигали, не добігали і просто розвалилися, як картковий будинок.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »