Богдан Сарнавський — в символічних збірних 25 туру Favbet Ліги

Впевнена гра воротаря ПФК «Львів» Богдана Сарнавського дозволила йому потрапити у символічні збірні 25 туру Favbet Ліги від провідних українських спортивних видань.

Football.ua

Кіпер «синьо-золотих» в черговий раз творив дива у рамці воріт. Сарнавський зробив кілька шикарних сейвів у грі проти «Дніпра-1», чим зберіг інтригу в матчі до кінця гри. Незважаючи на два пропущених голи, Сарнавський став кращим воротарем цього туру.

FootBoom.com

Страж воріт львів’ян був, напевно, найкращим на полі у складі своєї команди. Якби не голкіпер, то «Львів» міг поступитися «Дніпру-1» з більшим рахунком. Сарнавський виручив команду після чималої кількості ударів від опонентів, а сейв після удару головою Адамюка і зовсім заслуговує окремої похвали.

UA-Футбол

Експерт Олександр Севідов в коментарі для видання похвалив не лише Сарнавського, але й команду та тренерський штаб на чолі з Єгіше Мелікяном.

Якщо в попередній грі в Полтаві «Львів» добився нічиєї за рахунок випадковості, то в Дніпрі команда виглядала зовсім інакше. Вона показала якісний, а головне осмислений футбол і виглядала симпатично. Розрахунок був на жорстку дисципліну на своїй половині поля, і треба віддати належне наставнику Мелікяну, який змусив навіть бразильців відпрацьовувати на оборону з подальшими контратаками. Так і забили перший м’яч. Після шедевра Сарнавського, який потягнув «мертвий» м’яч з дев’ятки, організували швидку контратаку, де Шина технічно з підкруткою поклав снаряд в кут. Дніпрянам вдалося зрівняти рахунок, що говорить про рівність в першому таймі, крім голів команди не створили багато моментів.

У другому таймі «Дніпро-1» додав, заволодів територіальною перевагою, почав ближче грати до воріт «Львова», створював тиск і збільшив кількість ударів, але воротар львів’ян Сарнавський грав бездоганно. Його сміливо можна назвати найкращим гравцем матчу. Відзначимо два небезпечні удари Булеци в один і той же кут, але воротар був на висоті, зробивши два сейви.

На даний момент підбір футболістів у дніпрян кращий, ніж у львів’ян. Завдяки замінам, які змогли підтримати темп гри, команда Михайленко домоглася успіху. Незважаючи на поразку, «Львів» показав хорошу організацію гри і не заслуговував втрати трьох очок. Нічия була б логічним результатом.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »