Бруно та Педро – у дитячо-юнацькій школі «Львова»

Футболісти ПФК «Львів» Бруно Дуарте та Педро Феррейра відвідали дитячо-юнацьку школу львівського клубу.

Зіркові гравці «синьо-золотих левів» взяли участь у тренуванні команди, сформованої з дітей 2006 року народження.

Квадрати, серії «2 на 2» та гра у футбол на пів-поля – все як у щоденній тренувальній роботі головної команди «Львова». Бразильці з перших же дотиків влилися у процес, показавши юним вихованцям, з якою швидкістю потрібно приймати рішення та рухати м’яч по полю.

«Дуже класна атмосфера! Грати з дітьми приносить мені велике задоволення, адже вони просто люблять футбол і не замислюються над іншими буденними речами. І у них, думаю, залишаться хороші спогади та мотивація на майбутнє. Можу сказати, що у «Львова» росте хороша зміна, малі непогано мене поганяли», – висловився після тренування нападник «містян» Бруно.

Емоції й дійсно вирували навіть після тренування. Юні гравці ще тривалий час ділилися один з одним думками про фінти Педро. Їх вінгер «Львова» не цурався демонструвати, за що й заслужив прихильність вихованців школи.

Окрім того, Бруно та Педро стали гостями фан-кафе та фан-шопу, які нещодавно відкрили свої двері для прихильників «Львова» на стадіоні «Сокіл». Гравці спробували на смак морозиво від генерального спонсора львівського клубу – компанії «Лімо», а також оцінили атрибутику від технічного партнера «містян» Legea Ukraine.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »