Наступний матчU-21 ”Львів” – ”Зоря”/26/09/2020

Єгіше Мелікян: «Самовіддача і велике бажання перемогти принесло нам третій гол»

Головний тренер професійного клубу «Львів» Єгіше Мелікян розповів, за рахунок чого вдалося обіграти «Колос» в останньому матчі 2019 року.

– Сьогодні найкращий матч вашої команди. Погоджуєтеся з цим?

– Я знав, що буде дуже складна гра, адже наш суперник доволі сильний. Я розумів, що якщо на перший план вийде боротьба, фізика, то ми можемо програти. Ми з тренерським штабом розробили таку тактику і сподівалися, що вона спрацює. І те, що ми планували, вийшло. Ми фізично не уступили, і тактично цей матч виграли. Я вітаю свою команду.

– Три центральні захисники та два латералі. В чому сила такої схеми?

– У три захисники ми грали вперше. І це був великий ризик, адже на це треба час. Але ми пішли на цей ризик. Я був впевнений, що я можу встигнути за два-три дні донести до футболістів те, що я хочу.

Місяць тому я сказав всім, що ми попали в нокдаун, але не в нокаут. Та воля, той командний дух, який був, ми вийшли з цієї ситуації. Ми зараз стоїмо на ногах.

– Богунов провів хороший матч. Задоволені його діями?

– Задоволений. Він прогресує. Я йому казав, що він буде прогресувати. І він не розчарував мене. Але не тільки Богунов прогресує. В нас команда і футболісти прогресують.

– Коли Сарнавський отримав червону картку. Щось тьохнуло всередні Вас?

– Не тьохнуло. Але тоді й почалася гра. Адже складний суперник, складна гра. А червона картка просто добавила переживання, які були ще до матчу.

– Чи була червона картка?

– Я не можу сказати. Треба дивитися відео. Я був далеко.

– Чи ви розраховували на контрвипади, коли грали в меншості.

– Я не розраховував, що коли ми будемо вдесятьох, нам вдасться забити ще. Я розраховував, що ми збережемо рахунок. Але самовіддача і велике бажання перемогти принесло нам третій гол.

– Два голи пропустили після стандартів. Чому команда так погано грала при стандартах?

– Ми знали, що на стандартах ми непогано граємо, суперник сильно грає. Ми знаємо, що  їм це вдається. Ми старалися їх закривати, але не завжди це вдавалося.

– Як ви можете оцінити першу частину сезону? Ви задоволені нею?

– Я задоволений тим періодом, віколи я працюю в команді. Тому що була дуже складна ситуація, і чимало треба було зробити. І не я, ми це зробили разом — з Президентом, керівництвом, тренерським штабом, футболістами, працівниками.

– Чи ще реально потрапити в першу шістку.

– В нас таке завдання і стоїть, і ми рухаємося туди. Звичайно що реально. Чи вдасться — я не знаю. Адже перед нами дуже сильні команди. Але ми постараємося.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »