Ернест: «Обрав «Львів», бо люблю нові виклики»

Ганський нападник Ернест поповнив склад «Львова» перед самим закриттям трансферного вікна. Атакувальний гравець вже має досвід виступів у футболці іншого львівського футбольного клубу – «Руху». До нашої команди 25-річний виконавець покликаний, перш за все, заради збільшення небезпеки на вістрі атаки. Про підписання конракту зі «Львовом», попередній клуб, ка’єрні плани, побутові особливості та багато іншого Ернест розповів у розмові з клубною інформаційною службою.

Опиши свої перші емоції від перебування у новому клубі.

– Враження тільки найкращі. Мене прийняли так, щоб я якомога швидше відчув себе «своїм». Всі одразу висловили дружню підтримку та побажали наполегливо працювати і разом здобувати перемоги. З першого дня усе було фантастично. Вже з нетерпінням чекаю моменту, аби нарешті дебютувати.

– Чи були опісля розірвання контракту з «Рухом», можливо, у тебе ще інші пропозиції щодо продовження кар’єри?

– Так, у мене було декілька інших варіантів, але я прагнув залишитися в Україні та провести хороший сезон перед тим, як покину цей чемпіонат.

– Чому з-поміж інших обрав саме ПФК «Львів»?

– Обрав «Львів», бо люблю нові виклики. Прагну допомогти своєю грою команді залишитися в УПЛ. Сподіваюся, вдасться продемонструвати свою найкращу гру та відповідно показати разом з командою хороший результат.

– З ким із чинних гравців «Львова», можливо, контактував перед переходом до стану нової команди?

– Добре знаю Шину. Власне тому, спілкувався стосовно переходу саме з ним. Почув від нього хороші відгуки про дружній колектив та остаточно вирішив, що стану гравцем ПФК «Львів».

– Твій попередній клуб «Рух» нещодавно у дербі зустрічався з нашою командою. Ти у тому матчі не грав. Вже за декілька днів після згаданої зустрічі ти розірвав контракт з «жовто-чорними» та приєднався до складу ПФК «Львів». Чи ти знав у момент розірвання попереднього трудового договору, що цікавий нашій команді?

– Які б там не ходили чутки, але насправді – ні. Уже було планував поїхати геть з України, але після розірвання контракту надійшла пропозиція від «Львова», яка мене досить зацікавила. Вирішив залишитись та, сподіваюся, зробив правильний вибір.

– Живеш у Львові вже більше року. Чи можеш назвати себе місцевим?

– Відверто кажучи, наразі ні (усміхається…). Мене досі інколи приємно дивують будівлі у центрі міста, архітектура, люди. Звісно, уже сформувалися якісь улюблені місця, які частіше відвідую, ресторани тощо. Втім, вашою мовою, наприклад, наразі досить важко розмовляти. Знаю здебільшого тільки погані слова (усміхається…). Можу зазначити, тим не менш, що місто мені дійсно подобається.

– Що останнім часом тебе тут дивувало?

– Якщо з останнього, то дивні повідомлення у соцмережах від вболівальників. Мене звинувачували у тому, що я обрав «Львів», бо раніше ж виступав за іншу львівську команду «Рух». Втім, я професіонал і люди, думка яких мені важлива – також. Обрав для себе найбільш цікавий варіант. От і все. Жодних упереджень.

– А як стосовно тренувального процесу? Що можеш сказати про цей компонент функціонування ПФК «Львів»? Є щось, можливо, нетипове для тебе?

– Можу відзначити, відколи я прийшов, тренування були і є справді важкими. Не можу пригадати, аби десь таке раніше було. Втім, думаю, такий стан справ нам тільки на користь. Це допоможе нам виконати те, чого ми разом із командою хочемо, досягнути поставлених цілей.

– Що можеш сказати про командні дії на футбольному полі? Чому, на твою думку, «Львів» вже так довго не може здобути перемоги?

– Ми обов’язково вже невдовзі здобудемо звитягу, переконаний. Досі маємо чимало матчів у сезоні, досі на тренуваннях хлопці віддаються та ставляться до кожного наступного поєдинку максимально серйозно. Можливо, просто десь не щастить наразі. Наш тренер – досвідчений наставник. Думаю, він знає, що саме потрібно робити. Шторм, безперечно, повинен минути.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »