ФК ”Львів” дарує радість дітям

Футболістка ФК “Львів-Янтарочка” Надія Іванченко та працівники клубу, разом з Федерацією футболу Львівської області, колегами з винниківського “Руху” та громадськими активістами долучилися до соціальної акції і стали помічниками святого Миколая. Дарувати радість дітям вирушили в дитячий будинок «Добре Серце» в селі Новий Милятин.

ФК “Львів” продовжує допомогати Святому Миколаю вручати діткам омріяні подарунки. На цей раз ми завітали дитячий будинок “Добре Серце”, де на Святого чекав восьмикласник Олексій. Хлопчик у листі написав про омріяні подарунки, тож ми постаралися максимально задовільнити потреби школяра. Відтепер у Олексія буде тепла куртка, спортивний костюм, шапка, рукавиці та баф від технічного партнера компанії “Legea Ukraine”. А також засоби гігієни, тапочки, клубну атрибутику, солодощі та фрукти.

Гравці ФК “Львів” та “Львів-Янтарочка” написали хлопчику листи із привітаннями, які Надія Іванченко вручила Олексію разом із подарунками. Також футболістка мала нагоду погратись з дітлахами, поцікавитись їхніми спортивними досягненнями та побажати успіхів у їхніх починаннях.

“Прикро, коли діти потрапляють у дитячий будинок, таким діткам потрібна увага та любов оточючих. Сьогодні зібралось чимало людей, які можуть це подарувати. Приємно бачити усмішки на обличчях школярів та дарувати те, чого вони хочуть. Кожен по можливості повинен допомогти тим, хто в цьому потребує. Рада, що стала частиною цього дійства”, – поділилась враженнями футболістка.

фото Романа Породка
відео ФФЛО

Інформаційна служба ФК “Львів”

Залишити коментар

Translate »