ФК «Львів» дебютує у кіберфутболі!

Прийдешня неділя, 16 вересня, стане знаковою датою у літописі ФК «Львів»: вперше в історії львівський клуб долучиться до проведення кіберфутбольного матчу!

О 18:00 у приміщенні Музею футболу ФК «Чорноморець» в Одесі відбудеться кіберфутбольна зустріч між гравцем «Чорноморця» Рустамом Ахмедовим та Павлом Апеньком, який представлятиме «синьо-золотих левів».

Львів’янин Павло Апенько вже рік займається кіберфутболом і на літньому турнірі, організованому «Чорноморцем», потрапив до вісімки найкращих учасників змагань. Відтепер талановитий кіберспортсмен захищає кольори «синьо-золотих левів» і вже цього вікенду, напередодні матчу 8-го туру УПЛ між «Чорноморцем» та «Львовом», спробує продемонструвати свою майстерність у грі з представником «моряків».

«Хочу, щоб в Україні кіберфутбол розвивався активніше, адже в країні чимало хороших гравців. Але цей напрямок лише починає робити перші серйозні кроки. До цього моменту з професіональних клубів лише «Чорноморець», «Ворскла» та «Десна» приділяли увагу кіберфутболу. Приємно, що до когорти клубів, які йдуть у ногу із часом, долучився й ФК «Львів», кольори якого я представлятиму у майбутній грі в Одесі», – резюмував Павло дебют львів’ян у вітчизняному кіберфутболі.

Підтримаймо Павла Апенька та ФК “Львів” у прем’єрній для клубу кіберфутбольній грі!

Інформаційна служба ФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »