ФК «Львів» привітав воїнів АТО із Днем Захисника України

Футболісти ФК «Львів» відвідали Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи у Винниках та привітали українських військовослужбовців, що відновлюються після отриманих поранень у зоні АТО на сході України, із прийдешнім Днем Захисника України.

Віддати шану воїнам АТО прибули воротар Олександр Бандура, захисник Василь Білий та нападник Бруно, які побажали хлопцям якнайшвидшого одужання та презентували їм приємні подарунки – клубну атрибутику та солодкі смаколики, а також морозиво від компанії «Лімо», генерального спонсора львівського клубу.

Бійці, серед яких виявилося чимало прихильників «синьо-золотих левів», дуже зраділи візиту гравців, за якими тривалий час мали можливість спостерігати лише з екранів телевізорів. Футболісти потрапили в облогу бажаючих взяти автографи та сфотографуватися зі своїми улюбленцями. Звичайно ж, відмовити Героям в здійсненні їх мрії гравці «Львова» аж ніяк не могли.

«Ми просто не мали права не проявити увагу до людей, які її особливо потребують на сьогоднішній день. Це наш громадянський обов’язок, і це той мінімум, яким ми можемо віддячити їм за те, що вони зробили, обороняючи цілісність нашої країни у важкі часи», – зазначив голкіпер львівської команди Олександр Бандура.

У свою чергу, представники госпіталя подарували футболістам пам’ятні медалі на знак того, щоб львівський клуб здобував перемоги у чемпіонаті України та став найсильнішим у вітчизняних футбольних змаганнях. Ці почесні подарунки гравці залишили на згадку дітям військовослужбовців, що загинули, захищаючи Україну від російської агресії.

«Завжди приємно дарувати людям позитивні емоції. Дуже важливо підтримати воїнів в таких непростих життєвих обставинах. Думаю, ці миттєвості запам’ятаються їм на довгий час і допоможуть чим швидше одужати. Бо у нас всіх лише одна мрія – аби був мир та спокій в Україні!», – підкреслив захисник «містян» Василь Білий.

Інформаційна служба ФК «Львів»

 

Залишити коментар

Translate »