«Львів» U-16 вийшов у півфінал Зимового Кубка ДЮФЛУ-2019

ІІI етап змагань. Матч-відповідь
02.03.2019, 14-30, м. Львів, ст. “Сокіл”

“Львів” – УФК-Карпати – 0-2
Голи: Сапуга (19, п), Квасниця (24)

У першому матчі, який відбувся минулого тижня на стадіоні УФК, підопічні Андрія Ханаса та Володимира Федоріва розгромили своїх суперників з УФК-Карпати (0-3). Однак, такої впевненості та наполегливості “синьо-золотим левам” забракло у матчі-відповіді. Сам матч обіцяв бути важким, адже дві львівські команди боролися за путівку до Києва.

Гості задали швидкий темп гри, що відбилось на гравцях ФК “Львів”. На 19-й хвилині Олег Алфьоров у власному майданчику порушив правила проти гравця “біло-зелених”, арбітр без роздумів показав на одинадцятиметрову позначку. Реалізував пенальті Марко Сапуга та відкрив рахунок на табло. У наступній атаці “городяни” зуміли винести м’яч з володіння Юрія Лалака. А вже через декілька хвилин Лалак не зміг “накрити” простріл справа, на добиванні опинився Квасниця, 0-2.

Гра ставала все більше напруженою, адже УФК-Карпатам бракувало голу, щоб перевести основний час в серію пенальті. або двох, щоб вийти у півфінал Зимового Кубку. ФК “Львів” мав нагоду забити гол для впевненості, однак гравець, отримавши передачу від партнера, розгубився в штрафному майданчику суперника та втратив чи не єдину нагоду у матчі.

За підсумками двох матчів (3-2) ФК “Львів” з перевагою в один м’яч виходить до півфіналу Зимового Кубка ДЮФЛУ-2019, який відбудеться 8-10 березня у Києві.

«Львів»: Лалак Юрій, Мудрий Максим, Алфьоров Олег, Танчак Василь, Михайлів Євгеній (Копитко Олег, 52), Мусянович Віталій,  Большаков Максим, Архіпов Антоній (Гурманчук Богдан, 70), Ювхимець Роман (Сидор Назар, 58), Харко Михайло (Хитрий Петро, 80+3), Пацула Ярослав. Запасні: Серватяк Максим, Радь Павло, Пилипишин Назар.
Тренер: Ханас Адрій, Федорів Володимир.

УФК-Карпати: Толстяк Дмитро, Назарчук Роман, Махінка Денис, Савчук Глеб, Хомутовський Вадим (Юришка Віталій, 68), Сапуга Марко, Хлань Максим, Петрук Нікіта, Мепейнієв Руслан (Максимец Максим, 57), Дурдас Андрій, Квасниця Ілля (Кашперук Іван, 68).
Запасні: Васютик Денис, Котовенко Костя.

Тренер: Павлюх І.Б., Годін О.Д.