ФК «Львів» U-17 розписав мирову із ФК «Ураган» (Перемишляни)

Сьогодні, 2-го лютого, у першому суботньому матчі групового етапу 20-го турніру пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста ФК «Львів» U-17 розписав результативну мирову з колективом із Перемишлян.

ГРУПА 10

02.02.2019, 10:30, ст. «Сокіл», м. Львів
Арбітр: Андрій Чулик
Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Тетяна Гринишена

ФК «Львів» U-17 – «Ураган» (Перемишляни) – 2:2
Голи: Гураль (7); Крушинський (89) – Бордун (11; 76)

«Львів» (стартовий склад): Малоїд, Татарін, Кусий, Боберський, Матусевич, Цар, Бердей, Фабіньо, Гураль, Крушинський, Пінчук. Запасні: Дяків, Мазур, Онишкевич.

«Ураган» (стартовий склад): Фірман Ю., Дикий, Костів, Сікорський, Медицький, Іваськів, Миць, Бордун, Баран, Рак, Вишиваний. Запасні: Березка, Боднар В.М., Боднар В., Краєвський, Гуль, Лоїк, Фірман А., Гобела, Гуніник.

У перші хвилини матчу команди обмінялися голами. На 76-ій хвилині Богдан Бордун вивів «Ураган» уперед, оформивши дубль. Однак незадовго до фінального свистка львів’яни забили вдруге, вирвавши нічию. Як і в попередній зустрічі з ФК «Мостиська», перемога вислизнула з-під ніг перемишлянців – друга поспіль мирова з рахунком 2:2.