ФК «Львів-Янтарочка» програв гольову перестрілку «Житлобуду-2»

ФК «Львів-Янтарочка» зазнав поразки від харківського ФК «Житлобуд-2» у матчі 8-го туру чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги.

Львів’янки непогано увійшли у матч, намагаючись активно пресингувати більш титулованих суперниць та не давати команді Наталії Зінченко простору для роздумів та подальшого розвитку атак. Однак, минуло усього 10 хвилин, і «Житлобуд-2», знайшовши шпаринку на правому фланзі, реалізував першу ж швидкісну контратаку, яку на дальній стійці замкнула Малахова. Не встигли «синьо-золоті левиці» оговтатися від отриманого удару, як хвилину потому Скориніна успішно відгукнулася на подачу з кутового.

Ситуація для господарок матчу загрожувала стати фатальною, якби «Житлобуд-2» реалізував хоча б одну зі своїх гольових нагод у середині першого тайму – двічі каркас воріт допомагав Славич уникнути неприємностей. Але інтрига в матчі відродилася на 33-й хвилині: Де Фрейтас зробила вдале перехоплення на чужій половині поля, віддала передачу на Олівейру, яка розібралася з двома захисниками і відправила м’яча у дальній нижній кут.

Другий тайм тільки-но розпочався, як Ольховська зробила «подарунок» для Калініної, невдало скинувши «сферу» на Славич, і форвард гостей розписалася у воротах львів’янок. Але, до честі команди Сергія Сапронова, ФК «Львів-Янтарочка» не склав зброї і вдруге порадував своїх вболівальників. На 66-й хвилині Худа навісила до штрафного майданчика, а Де Фрейтас ударом головою вразила ціль.

Наприкінці матчу більше сил залишилося у віце-чемпіонок України, яким вдалося провести ще два м’ячі та поставити крапку у цьому гольовому протистоянні. Спочатку Головко невдало зрізала шкіряну кулю у власні ворота, а вже у компенсований арбітром час Калініна записала до свого активу дубль – 2:5.

«У матчах з такими командами не можна давати два м’ячі фори, особливо на перших хвилинах. Начебто налагодили другу половину першого тайму, оскільки початок ми провалили за рахунок неузгодженості середньої лінії. Вирівняли гру, тому і замін не було в перерві. У другому таймі власні помилки призвели до нових пропущених м’ячів. Такі досвідчені команди не прощають настільки «дитячих» помилок. Знали, що це силова і швидкісна команда, вони грають за рахунок тиску і напору. Так і вийшло. Занадто багато дозволяли їм робити попереду, тому і створювалося так багато моментів біля наших воріт. Нерви ми їм попсували, і фінальний рахунок, вважаю, трохи не по грі. Думаю, ми змусили їх похвилюватися сьогодні, але при цьому мене неприємно вразило те, що сталося з командою в останні 10-15 хвилин гри», – зазначив після матчу головний тренер ФК «Львів-Янтарочка» Сергій Сапронов.

8-й тур Вищої ліги серед жіночих команд
12 жовтня. 13:00. м. Львів, ст. «Сокіл»

Арбітр – Наталія Мамчур (Рівне)
Асистенти арбітра – Марина Матковська (Хмельницький), Оксана Паньків (Тернопіль)