ФК «Львів» отримав нагороди від Федерації футболу Львівської області

У вівторок, 11 грудня, у Гранд Готелі у Львові Федерація футболу Львівської області підбила підсумки 2018-го футбольного року, презентувавши нагороди найкращим у спорті №1. У фокусі уваги опинився й ФК «Львів», який цього святкового вечора зібрав низку нагород.

Так, нагорода за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію львівського футболу на всеукраїнському та міжнародному рівнях знайшла президента ФК «Львів» Богдана Копитка. Її під час урочистої церемонії з рук президента ФФЛ Олександра Шевченка отримав генеральний директор клубу Андрій Паньків.

Не було рівних ФК «Львів» під час нагородження найкращих у 2018 році у жіночому футболі. Найкращою футболісткою Львівської області стала гравчиня ФК «Львів-Янтарочка» Вікторія Худа. Найкращим тренером жіночих команд було визнано наставника «синьо-золотих левиць» Сергія Сапронова. Почесний приз дістався й тренеру львів’янок Тарасу Когуту, який випередив усіх у номінації «Найкращий тренер дівочих команд».

ФК «Львів» отримав визнання і в номінаціях, що стосуються дитячо-юнацького футболу – «Найкраща дитячо-юнацька академія» та «Найкращий дитячо-юнацький тренер». Відзнаки вручили головному тренеру команди U-19 Олегу Колобичу та директору дитячо-юнацької академії ФК «Львів» Ярославу Лемеху.

фото Євгена Кравса

Інформаційна служба ФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »