Грати в красивий і змістовний футбол

Новачки ФК «Львів» захисник Олександр Голіков та півзахисник Аугусто поділилися враженнями від перших миттєвостей під час перебування у стані «городян».

Олександр Голіков

Про підписання угоди зі «Львовом»: Емоції лише позитивні. Зустріли мене тут дуже добре. Будемо намагатися грати в красивий і змістовний футбол. У кожній грі будемо віддаватися по максимуму. Що стосується позиції, я граю крайнього захисника – праворуч або ліворуч. Зараз тренер мене більше використовує справа в обороні.

Про взаєморозуміння з  бразильцями: Бразильці – позитивні і веселі хлопці, з ними легко знайти спільну мову. Тепер в час, що залишився до першого матчу чемпіонату потрібно ще зігратися з ними на поле. Думаю, що ми підготуємося, і все буде добре.

Про підготовку до гри з «Арсенал-Київ»: Тиждень, що залишився до початку чемпіонату, дасть нам можливість повністю підготуватися до матчу з «Арсенал-Київ», щоб уже вийти на 100% функціональних кондицій. «Арсенал-Київ» знаю досить добре, я сам там раніше виступав. Добротна і хороша команда, але я вважаю, що вона нам по зубах.

Аугусто

Про перехід до «Львова»: Це новий етап у моїй кар’єрі, мене чекає серйозна робота, щоб проявити себе найкращим чином у новому клубі. Знаю, що чемпіонат України – це великий рівень, тому розумію, що боротьба протягом сезону буде запеклою. Буде нелегко у боротьбі за медалі, але тут дуже амбітний проект, тому вірю, що все буде добре.

Про позицію на полі: Звик грати в півзахисті з акцентом на атаку, але також можу закрити позиції лівого і правого нападника. Якщо тренеру буде потрібно, проблеми з цим не буде.

Про український футбол: Кого знаю з українських футболістів? Ярмоленка, ще знаю Шевченка – він зірка і легенда світового футболу.

Інформаційна служба ФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »