Гравець та наставник «Львова» претендують на престижні нагороди від Favbet ліги

Півзахисник «синьо-золотих левів» Олексій Довгий та головний тренер команди Анатолій Безсмертний беруть участь у голосуванні за топ-футболіста та наставника поточного місяця відповідно.

Обоє представників нашого клубу потрапили до шорт-листів солідних номінацій завдяки рішенню експертної ради Favbet ліги.

Так, наприклад, Довгий, на думку визнаних футбольних експертів, відзначався стабільністю впродовж квітневих турів і заслужив право взяти участь у голосуванні. Конкуренцію нашому гравцю складуть ще 7 виконавців, а саме: Артем Бондаренко («Маріуполь»), Андрій Тотовицький («Десна»), Владислав Кулач («Ворскла»), Ілля Забарний («Динамо»), Владлен Юрченко («Зоря»), Олександр Бандура («Рух») та Віталій Миколенко («Динамо»).

Щодо нагороди «Найкращий тренер місяця», то наставник «Львова» Анатолій Безсмертний потрапив до голосування завдяки тому, що його команда, як знову ж таки відзначають члени експертної ради, демонструвала стабільність упродовж квітневих турів. У перегонах за престижну відзнаку з нашим головним тренером посперечаються ще три коучі, а саме: Мірча Луческу («Динамо»), Олександр Рябоконь («Десна») та Володимир Шаран («Олександрія»).

Варто додати, що представники «Львова» доклали максимум зусиль на футбольному полі та тренерському містку відповідно для того, аби «городяни» у підсумку залишили зону вильоту.

Нагадуємо, голосування триватиме до 13:00 п’ятниці, 30 квітня. Проголосувати можна за цим посиланням.

Поспішайте віддати свій важливий голос за представників «синьо-золотих левів».

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »