Ігор Йовічевіч: «Запорукою успіху стала якість нашої гри»

Післяматчеві коментарі головного тренера СК «Дніпро-1» Ігоря Йовічевіча після зустрічі з ПФК «Львів». Його підопічні на домашньому полі переграли «городян» з рахунком 5:1.

-Перш за все, вітаю команду з грою, з виконаним планом на матч. Зважаючи на те, що «Львів» після матчу з «Шахтарем» перебував у гарному становищі, то сам лише візит на «Дніпро-Арену» не робив їх аутсайдерами. Якщо суперник забиває «Шахтарю» три голи, це показує його потужний бік. Власне тому, ми готувалися з великою повагою. Вважаю, якість нашої гри протягом матчу була помітна і стала запорукою результату. Звичайно, вилучення нам допомогло, але, коли команда обороняється, кожен віддається на 20-30 відсотків більше, і дуже важко пройти той автобус. Втім, ми добре зрозуміли матч: розкривали фланги, шукали зони між лініями, подавали. Окрім того, реалізація була такою, якої не вистачало в інших матчах. Саме тому, ми дуже задоволені і у доброму гуморі готуємося до матчу з «Динамо».

-Ваш колега сказав, що результат з «Шахтарем» негативно вплинув на його команду. Чи вели ви додаткові бесіди з гравцями стосовно перемоги львів’ян над «Шахтарем»?

-Звичайно, ми дивилися уважно цей матч наживо, а потім і в аналізі. Коли команда забиває тричі «Шахтарю», вона заслуговує на повагу. І після зміни тренера я можу лише похвалити команду, яка організована в обороні зараз зовсім по-іншому і шукає свої шанси у контратаках через Алваро, Нича, Ернеста та Шину, який не приїхав. Мусимо не забувати, що один з кращих футболістів «Львова» не грав у поєдинку з нами, і це було великим мінусом для них. Втім, підготовку до матчу ми перенесли на гру – і з жодним сегментом несподіванок не було. Через Алваро вони проводили контратаки, плюс усі довгі м’ячі були нашими, і певні механізми у фазі атаки проходили. Команда заслужила на похвалу, але знаємо, хто є нашим наступним суперником. Він є абсолютним фаворитом, але у футболі немає неможливого.

-Який стан Тейлора та Дугласа, що зазнали травм?

– Так, мене це теж турбує. Цим вже займаються лікарі. Дугласа турбує задня поверхня стегна, а Тейлор ушкодив гомілкостоп, який в нього був оперований раніше. Хочу думати позитивно, і що вони за кілька днів будуть у доброму стані. Також ми втратили через 4-ту жовту карту Адамюка, а ще не можуть грати за умовами контракту Дубінчак та Булеца. Тож, є певні проблеми, але добрий поточний стан, бійцівські якості та дисципліна, індивідуальна відповідальність залишають нас наразі непереможними у другому колі. Поки ми б’ємося один за одного, перебуваємо в опції виграшу.

-Що з Назаренком?

-Він зламався за збірну. Багато втрат, але будемо готуватися з тими, хто живий. І ті, хто вийдуть, будуть готові віддати максимум.

– Довбик дебютував у збірній. Які у вас враження?

-Уся команда радіє за Довбика. Завтра може бути ще хтось інший. Це футбол, і він своєю роботою заслужив. Нападник, який може багато бігати, швидко захоплювати простір, зачепитися за м’яч та організувати контратаку. Він цілком відповідає рівню збірної. Звичайно, там велика конкуренція, але за 10-12 хвилин він показав, наскільки є небезпечним. Він дуже працьовитий. Коли гравець у спринті бігає 400 метрів на матч, йдеться про футболіста, який може дати майбутнє українському футболу.

– Яке враження залишила гра Вагнера та Білла?

-Так, я уважно стежу за їхньою адаптацією. І це не порожні слова. Знаю і відчуваю, коли їм треба дати шанс. Сьогодні за наявного результату була нагода дати їм відчути стрес, але без надзвичайно великої відповідальності. Вони мали нагоду проявити свої кращі якості.

фото: СК «Дніпро-1»

Інформаційна служба ПФК «Львів»

 

Залишити коментар

Translate »