Іван Брікнер: «Після пропозиції від «Львова» інших варіантів навіть не розглядав»

Український півзахисник Іван Брікнер – один із зимових новачків «Львова». 27-річний гравець із досвідом виступів за кілька клубів УПЛ покликаний зміцнити опорну ланку «синьо-золотих левів». Попереднім місцем роботи футболіста був львівський «Рух», розташування якого наш новобранець залишив на початку 2021 року. Про історію приєднання до стану «Львова», командні збори, особисті цілі у складі нового колективу та багато іншого Іван Брікнер розповів у розмові з клубною інформаційною службою.

– Іване, опиши свої враження після перших днів перебування у «Львові»?

– Емоції тільки найкращі. Все добре. Атмосфера у колективі теж дуже хороша. Загалом, усе сприяє тому, аби футболісти якісно виконували свою роботу. Я також максимально налаштований.

– Ти вже встиг пройти разом із командою збори, які відбулися на Закарпатті. Що можеш сказати про той період підготовки? Як би там не було, Закарпаття – доволі нетиповий маршрут для таких зібрань у зимову пору року.

– По суті, це перші збори як такі для команди цієї зими. Надворі, звісно, було холодно, сніг, морози. Втім, там більше працювали над біговою роботою, тому мерзнути не доводилось (усміхається…). Насправді, потрібно було, перш за все, закласти фундамент функціональної підготовки, аби на наступному зборі, який зараз відбувається у Туреччині, було легше. Загалом, нічого нового чи специфічного. У всіх команд перші збори – робота над фізикою. На Закарпатті ми теж добре попрацювали.

– Приєднався до нас після розірвання контракту з іншою львівською командою – «Рухом». Враховуючи те, що ти був гравцем основної обойми, така подія виглядала принаймні дивною. Якою була причина твого відходу?

– Ініціатором розірвання моєї угоди з попереднім клубом був головний тренер, який не бачив мене в команді. У підсумку досягли такої обопільної домовленості, щоб розірвати контракт. Втім, це все вже у минулому. Не хочу про це зайвий раз згадувати. Зараз у мене вже нова команда.

– Хто тебе запросив до «Львова»?

– Зателефонував мій агент та запропонував варіант зі «Львовом». Відверто кажучи, я навіть довго не роздумував. Згодом у мене також була розмова і з Віталієм Івановичем Шумським. По суті, одразу після цього і прийняв рішення. Крім того, я родом зі Львівщини, що також було важливим фактором. Впевнений, зробив добрий вибір.

 – Чому обрав саме «Львів»? Цікаво почути твої особисті мотивації такого рішення.

– «Львів» був першим серед усіх претендентів. Разом зі своїм агентом після пропозиції від «Львова» навіть інших варіантів і не розглядали. Хотів залишитися якомога ближче до дому, до сім’ї. Окрім того, найважливішою причиною, мабуть, стало те, що команда грає у Прем’єр-лізі. Пропозиції з Першої ліги не брав до уваги. Окрім того, ПФК «Львів» – хороший колектив, де цікаво спробувати свої сили.

– Як тебе прийняли у колективі? Чи, можливо, проходив якусь посвяту у новачки?

– Дуже добре мене прийняли. Це, звісно, приємно. З багатьма футболістами вже грали разом. Адаптувався, все гаразд. Варто відзначити, що допоміг із адаптацією також Андрій Бусько. Живу, до речі, з ним в одній кімнаті у готелі в Туреччині. Власне тому, проблем не було. Він якраз найбільше говорить у колективі, жарти різні розказує. Загалом, старається хлопець, але у нього нічого не виходить (усміхається..). Він думає, що вміє жартувати, але це не так (усміхається..). Класна атмосфера тут, мені все подобається.

– Твої головні цілі, яких плануєш досягти у футболці «Львова».

– Перш за все, треба виконати усе те, що від нас буде вимагати керівництво, тренерський штаб. Думаю, найголовніше – виходити на кожен матч і брати очки. Потрібно викладатися на повну. У цьому напрямку і будемо працювати.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »