Луїш Каштро: «У поєдинку зі «Львовом» зуміли показати гідну гру»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Шахтар» (Донецьк) Луїша Каштро після гри з ПФК «Львів».  «Гірники» впевнено перемогли львів’ян з рахунком 5:1.

– Нещодавно «Шахтар» зіткнувся з проблемою спалаху Covid-19 у клубі. Наскільки ця ситуація впливає на психологічну рівновагу в команді?

– Відверто кажучи, дуже впливає. Звісно, зараз ми перебуваємо в дуже неприємній атмосфері страху. Незважаючи на те, що вживаємо усіх необхідних заходів, цей вірус є у нас і є в усьому світі. Наш клуб постраждав, звісно, не у такому співвідношенні, як хворіють люди в різних країнах, але для футбольної команди раптово залишитися без 10 гравців – нічний жах. Нам слід було якомога швидше до цього всього адаптуватися. Спершу відновлювали тренувальний процес з шістьма футболістами, згодом взяли деяких хлопців з дублю. Намагалися зробити усе можливе, аби побудувати боєздатний склад на матч зі «Львовом». На щастя, у нашому клубі вистачає професіоналів, які повністю віддаються роботі. Власне це дозволило нам грати не скажу, що повністю спокійно, але з упевненістю, що ми сьогодні зможемо правильно підійти до поєдинку і показати гідну гру. Якраз це і сталося.

– Чи можна матч зі «Львовом» розглядати як репетицію перед наступним поєдинком проти мадридського «Реалу»?

– Коли у наявності є, по суті, 13 гравців, то далеко не втечеш від стартового складу і на наступний поєдинок. Втім, я довіряю та ціную своїх гравців за те, як вони працюють, віддаються щоденно на тренуваннях. Це дозволяє мені спати спокійно. Незважаючи на те, що футболістів, які готові грати, небагато, вони вселяють мені віру у власні сили. Поїдемо до Мадриду з упевненістю, що постараємося видати свою найкращу гру. Будемо намагатися досягнути хорошого результату у стартовому матчі Ліги Чемпіонів.

– Чи зможуть П’ятов та Степаненко зіграти у мадридському матчі?

– Ми говоримо зараз про тих хлопців, які 12 днів нічого не робили. Немає сенсу обговорювати тих гравців, які з нами не тренувалися. Основна надія на тих виконавців, які готові вийти тут і зараз.

– Прокоментуйте, будь ласка, пропущений м’яч у грі зі «Львовом». Останнім часом «Шахтар» багато м’ячів пропускає зі стандартів. Цього разу пропустили з кутового.

– У нас завжди проблеми, коли пропускаємо голи. Стосується не тільки стандартних положень. Мої гравці знають, що не пропускати голи – найгірше, що може бути. У випадку пропущеного голу бачимо свої помилки, вчимося на них та ліквідовуємо. Так, сьогодні наш захист припустився декількох непорозумінь. На щастя, наша атака була набагато кращою і вдалося перемогти. Коментувати гол – говорити про те, що бачили все. У відповідному епізоді деякі наші гравці були неефективними. Втім, футбол будується на помилках і на тому, як ці помилки використовує суперник.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »