«Львів» капітулював у матчі з «Зорею»

У 17 турі Favbet ліги сезону 2020/2021 ПФК «Львів» на виїзді зустрічався з ФК «Зоря» (Луганськ). За підсумками матчу «городяни» з розгромним рахунком поступилися своїм опонентам.

На перший погляд у зустрічі між «Зорею» та «Львовом» все мало бути очевидним. До луганців, які борються за «бронзу», завітав один з аутсайдерів, для якого будь-яке здобуте очко – на вагу золота. Тим не менш, у пам’яті вболівальників львів’ян досі виринає болюча поразка від підопічних Віктора Скрипника у першому колі (0:5). Пам’ятали про таку неприємність, звісно, і гравці «городян», які вирушали на другий поєдинок із «Зорею» продемонструвати більш вдалий результат. Окрім того, не слід було оминати увагою той факт, що на тижні «Львів» змінив наставника. Власне тому, перед новим головним тренером Анатолієм Безсмертним львів’яни, безперечно, планували показати якомога кращу форму.

Перші хвилини гри, до слова, такі поривання «синьо-золотих левів» заохочували. Вже у дебюті двобою Шина міг відкривати рахунок у матчі. Передував цьому епізоду шикарний пас від Алваро, який своєю передачею розрізав увесь захист «Зорі». Шина, вийшовши на побачення із Васілем, втім, свою нагоду змарнував. Коли порох стартових миттєвостей трішки спав, до справи взялися номінальні господарі. На 9 хвилині Фаворов пасом в один дотик з правого флангу атаки знайшов у штрафній зоні «Львова» Гладкого. Досвідчений нападник, добре попрацювавши корпусом, грамотно прийняв м’яча і з другого дотика відправив сферу за призначенням. Не встигли «городяни» розпочати гру з центру поля, як знову довелося повертатись на вихідні позиції. На 13 хвилині автор першого у поєдинку голу записав до свого активу ще й результативний пас. Гладкий ефектно асистував Аллахяру, який впевнено розібрався з Костиком. На 16 хвилині страшний сон для львів’ян продовжився. Після подачі з кутового черговий м’яч до свого бомбардирського заліку записав суперефективний Гладкий. Нападник скористався метушнею у карному майданчику «городян» та холоднокровно переправив «круглого» до сітки наших воріт. Опісля цього епізоду запанувала видовищна та захоплива гра з боку обох команд. Вболівальники як на стадіоні «Славутич-Арена» у Запоріжжі, де відбувалося протистояння, так і поблизу екранів телевізорів, безперечно, не сумували. Як би там не було, але за відповідного стану справ відзначилися забитим м’ячем знову ж таки луганці. На 39 хвилині Хомченовський своєю передачею знайшов поблизу воротарської зони Костика неприкритого Аллахяра. Іранський футболіст шансом оформити дубль не погребував. Під завершення першого тайму «Львів» був розбитий майже дощенту.

Після розмови у перерві на другу половину зустрічі гості вийшли із солідним зарядом мотивації. З цього приводу цілком логічним виглядає той факт, що перший небезпечний момент у другому таймі саме на рахунку «синьо-золотих левів». На 47 хвилині Ернест протягнув м’яча повз кількох суперників та потужно влупив з-за меж штрафного. Хорватський голкіпер «Зорі» Васіль до такого, як з’ясувалося, готовий був та загрозу своїм сейвом нівелював. За схожим до першого тайму сценарієм надалі ігровою ініціативою знову заволоділа луганська команда. Внаслідок цього вже невдовзі виникли гольові шанси у Кочергіна. Молодий українець, тим не менш, бодай одну зі своїх нагод втілити у забитий м’яч не зумів. Починаючи близько з 65 хвилини, гра потроху перейшла у режим інерції. «Зоря» грала по рахунку, «Львів» намагався шукати все нові та нові підходи до воріт команди суперників, але без особливої користі. За таких умов колективи поєдинок і завершували. Голів у другому так і не трапилося.

4:0 – «Львів» зазнає нищівної поразки від луганської «Зорі» вдруге у сезоні.