«Львів» мінімально поступився «Інгульцю»

У 25 турі Favbet ліги сезону 2020/2021 ПФК «Львів» на виїзді зустрічався з ФК «Інгулець» (Петрове). За підсумками матчу «синьо-золоті леви» зазнали поразки від своїх опонентів.

Ще декілька турів тому, заглядаючи до календаря змагань, можна було спрогнозувати, що дуель «Інгульця» та «Львова» стане однією з вирішальних у плані збереження прописки в елітному українському футбольному дивізіоні. Втім, «городяни» набрали хорошого ходу та, видавши 5-матчеву безпрограшну серію, гарантували собі путівку до наступного сезону УПЛ завчасно. Щодо команди з Петрового, то у неї шанси понизитися у класі на момент старту 25 туру були суто теоретичними. Відстань до останньої сходинки була аж 5 залікових пунктів, тому підсумкової нічиєї для підопічних Лавриненка у дуелі з львів’янами було аж предостатньо.

Розпочали господарі звітну зустріч, тим не менш, так, що цілком спокійно можна було сподіватися і на перемогу. Вже на 11 хвилині Бартуловіч, не зустрівши опору, просунувся майже з центру поля аж до позначки 25 метрів до воріт Костика. Хорватський легіонер підлаштував м’яча під робочу ліву ногу та розрядив щосили свою гармату. Удар вийшов напрочуд влучним та результативним. «Інгулець» повів у рахунку. У моменті з голом були помітні певні неузгоджені дії у побудовах «синьо-золотих левів». Не дивно, враховуючи те, що відповідний склад Анатолій Безсмертний у поточному сезоні застосовував уперше. Порівняно із поєдинком проти «Маріуполя» наставник гостей вдався аж до сімох змін у стартовому протоколі. Як би там не було, а до ротації під час такого насиченого графіку матчів необхідно було вдаватися. На 18 хвилині «Львів» зазнав ще одного удару. Цього разу не результативного, а кадрового. Капітан «городян» Махмутовіч вимушено залишив поле через пошкодження. Нашій команді слід було якомога швидше підлаштовуватись до таких ігрових умов, адже петровці по-господарськи стали почувати себе не тільки номінально, а й у діях попереду. Після екватору тайму, втім, команда Сергія Лавриненка трішки збавила темп, тому кількість єдиноборств та відповідно гри у центрі поля стало більше. До завершення тайму декілька гольових нагод мав і «Львів». Зокрема, у центрі уваги поблизу чужих воріт постійно був Нич. Жоден з ударів нападника, тим не менш, цілі так і не досягнув. На перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів у рахунку.

Старт другого тайму до колекцій видовищного футболу віднести точно не можна. Колективи мали на меті, перш за все, приборкати м’яча, а вже згодом розвивати якісь принаймні натяки на атаку. Точно не бракувало боротьби, індивідуальних зіткнень та подекуди навіть жорстких епізодів. Власне тому, арбітр Микола Балакін не цурався раз по раз застосовувати для сигналізації порушень свисток, а також діставати картки жовтого кольору з кишені. Бодай якимись атакувальними діями жодна з команд не відзначалась. Трішки розрухав затишшя небезпечних епізодів на 76 хвилині Щедрий. Хавбек змістився з флангу та пробивав з кута штрафної зони. М’яч небезпечно промайнув поблизу стійки воріт Костика. Як би це не було дивно, але більше перспективних для зміни рахунку моментів у матчі не було. У другому таймі «городяни» поблизу володінь «Інгульця», по суті, нічого і не створили. Господарі, відверто кажучи, на ще один м’яч теж не награли. Підсумковий рахунок першого тайму – підсумковий у матчі.

1:0 – «Львів» поступився «Інгульцю» та перервав свою безпрограшну серію з 5 поєдинків поспіль у чемпіонаті.