«Львів» мінімально поступився «Вересу»

У 7-у турі VBET ліги сезону 2021/22 «Львів» на виїзді зазнав поразки від ФК «Верес» (Рівне) – 1:0.

Поєдинок розпочався бадьоро. На правах господаря «Верес» розпочав гру активніше, але про небезпеку мова не йшла. Ближче до 10-ї хвилини м’яч під свій контроль вже взяли «містяни». Рівняни діяли другим номером.

Далі гру вели на рівних. Боротьба тривала у центрі поля. Колективи намагалися діяти обережно та зайвий раз не ризикувати.

Перша гольова нагода у матчі виникла доволі несподівано. На 21-ій хвилині Геннадій Пасіч згрупувався та виконував удар через себе у штрафній зоні львів’ян. Удару забракло влучності, але епізод став неабиякою небезпекою для захисту гостей.

Гравець «Вереса» продовжив наполегливо діяти попереду і вже на 28-ій хвилині виконував гострий простріл вздовж лінії воріт «Львова». На дальній стійці уже чатував брат Геннадія Євген, але замкнути цю разючу передачу так і не зміг.

Наша команда відповіла на 35-ій хвилині. Саме тоді після подачі зі стандарту м’яч у карному майданчику отримав Нич. Нападник відкотив сферу на Довгого, а вже той своїм ударом перевірив на пильність Когута. Голкіпер «Вереса» був у потрібному місці в потрібний час та нівелював загрозу.

До завершення тайму більше моментів відзначитись в обох команд, по суті, й не було. На перерву пішли за сухої нічиєї.

Другий тайм жвавіше розпочали «містяни». Активні Нич та Алваро попереду завжди тримали у напрузі захист господарів.

Перший небезпечний момент, втім, виник на 50-ій хвилині та прийшов з лівого флангу. Якімець прострілював, а на дальній стійці у стилі карате намагався діяти Бусько. До вдалої акробатичної спроби нашому захиснику забракло буквально дещицю. Після цього спрацювало усім відоме футбольне правило, яке зайвого представлення точно не потребує.

На 53-ій хвилині голом відзначилася рівненська команда. Після довгої передачі від Сергійчука та скидання від Євгена Пасіча свою спробу пробити по воротах отримав Кучеров. Півзахисник «Вереса» вколотив м’яча у сітку брами Ільющенкова. Без шансів для нашого кіпера.

Отримавши заряд впевненості, рівняни почали діяти більш рішуче в атаці. Команда Юрія Вірта швидко переходила центр поля і тим самим постійно випробовувала оборону гостей. Поступово «Львів» почав оговтуватись від такого удару і став шукати свої шанси вже у позиційній грі. Подовгу такі зазіхання жодного зиску не приносили.

Підопічні Юрія Вірта відкидали претензії суперників на забитий м’яч. Подекуди складалося враження, що «синьо-золоті леви» просто не знають, як саме знайти підступ до воріт Когута. До завершення протистояння зробити цього так і не вдалося.

1:0 – за підсумками сьомого туру «Львів» опустився на останню сходинку турнірної таблиці.