«Львів» обіграв тернопільську «Ниву» у товариському матчі

У четвер, 28 березня, ПФК «Львів» провів другий запланований спаринг під час двотижневої перерви у чемпіонаті УПЛ, пов’язаної із початком відбіркового циклу чемпіонату Європи 2020 року. У виїзній контрольній грі в Озерній команда Юрія Бакалова здобула перемогу над тернопільською «Нивою».

Якщо у поєдинку з «Поділлям» тренерський штаб скористався ротацією, то на матч із «Нивою» вийшов склад, максимально близький до бойового. І тому вже з перших хвилини зустрічі проглядалася ігрова перевага «синьо-золотих левів». Міг забивати швидкий м’яч Алваро, проте бразилець замкнув прострільну передачу Педро ударом у сітку воріт із зовнішнього боку. Самого Педро хорошим пасом вивів на ударну позицію Приймак, однак арбітр зафіксував положення «поза грою» у гравця.

Забив же «Львів» після двох стандартних положень. Адамюк заробив штрафний у 20-ти метрах від воріт, Педро його виконав, і після подачі гравець «Ниви» зіграв рукою у власних володіннях. Арбітр без вагань вказав на 11-метрову позначку, і Бруно на 20-й хвилині впевнено реалізував вирок.

Минуло три хвилини, і вже помилка у захисті львів’ян ледве не призвела до голу – команду врятував Адамюк, який вибив «сферу» з порожніх воріт на кутовий.

Рахунок до завершення першого тайму більше не змінювався, а на полі переважно точилася жорстка боротьба, яка більш притаманна офіційним зустрічам. Все-таки тернополяни воліли показати себе якнайкраще перед власними вболівальниками на фоні п’ятої команди УПЛ. Ще одним фактором в’язкого футболу була якість газону стадіону в Озерній, що сприяло повільному та контактному характеру гри. Так, в одному з епізодів першого тайму пошкодження в єдиноборстві отримав Жонатан, якого ще до перерви змінив Кадіна.

Одразу після відпочинку «Львів» був зобов’язаний закріпити свою перевагу у рахунку, коли Адамюк з флангу прострілив на Бруно, а нападник пробив у поперечину воріт «Ниви». «Синьо-золоті леви» у другому таймі виглядали ще більш цілеспрямованими в атаці, однак з реалізацією гольових моментів не склалося. У ближній верхній кут не влучив Кадіна, удар головою Борзенка вийшов трохи невлучним, а після гарматного пострілу Бруно м’яч просвистів у сантиметрах від лівої «шістки».

«Містяни» продовжили гнути свою лінію: Алваро зробив вдале перехоплення біля опозиційних воріт, проте воротар впорався з його ударом. На останні 20 хвилин зустрічі на поле вийшов Шина, і саме з його появою були пов’язані гольові моменти львівського колективу в останній чверті поєдинку. І в одній з ситуації форвард вдало відгукнувся на флангову передачу Вісенте, переправивши «шкіряного» точно у ціль – 2:0.

У п’ятницю «Львів матиме вихідний день, а вже з суботи розпочне тренувальну роботу, спрямовану на підготовку до прем’єрного матчу другого етапу чемпіонату УПЛ із «Маріуполем». Нагадаємо, гра 23-го туру Прем’єр-ліги відбудеться 3 квітня на стадіоні «Україна» у Львові. Початок зустрічі – о 19:30.