«Львів» переміг «Гірник-Спорт»

У 4 раунді (1/16) Кубка України «Львів» на виїзді здобув переконливу звитягу над ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 0:2.

Номінальна перевага львів’ян відчувалась вже на стартових хвилинах зустрічі. «Синьо-золоті леви» одразу активно атакували володіння суперників.

Уже на 4-ій хвилині Ернест вийшов на побачення з Климовим та навіть прокинув м’яч повз голкіпера «Гірника-Спорт». На загальному плані здалося, що воротар сфолив, але арбітр замість того вгледів симуляцію з боку нашого гравця. З того моменту ганець обзавівся лише жовтою карткою.

«Гірник-Спорт» став діяти на контратаках. Утім небезпеки такі випади не несли.

«Львів» узяв м’яч під свій контроль та виважено готував власні атаки. Одна з таких принесла користь вже на 27-ій хвилині. Політило розрядив гармату з-за меж карного майданчика. Климов у карколомному стрибку перевів м’яч у поперечину, але з добиванням від Нича голкіпер вже не впорався. Варто відзначити, що «містяни» відзначились першим голом за наставництва Олега Дулуба.

Після результативної спроби атакувальні гравці львівської команди постійно тримали у напрузі лінію захисту опонентів. На останніх хвилинах першого тайму «містяни» розписалися у сітці воріт суперників вдруге.

У компенсований час Політило виконав класну подачу з кутового. Довгий у карній зоні був найбільш стрибучим та відзначився ударом головою. На перерву «Львів» пішов з подвійною перевагою у рахунку.

Гості впевнено розпочали другу половину гри. Активний Нич постійно загрожував володінням «Гірника-Спорт». Також часто вмикалася до атакувальних дій трійка Довгий-Політило-Фране. Попри комфортний рахунок «Львів» не зупинявся та продовжував володіти ігровою ініціативою.

Підопічні Дулуба подекуди застосовували затяжні наступи на ворота суперників. Більшість із них нічим акцентованим не завершувалися, але слугували якісною стимуляцією психологічного компоненту.

Ближче до середини тайму гра перемістилася до центру поля та стала більш спокійною. У цей проміжок на полі з’явилися Семенів та Ременяк, які зайняли нетипові для себе позиції центральних нападників. Схоже, якраз тоді наставник «Львова» і випробовував нові зв’язки гравців, про які згадував напередодні кубкової дуелі.

Зустріч потроху перейшла до режиму інерції. Наша команда за звичкою володіла перевагою та намагалася організувати конкретику попереду, а «Гірник-Спорт» діяв від захисту.

На 81-ій хвилині змінити рахунок на табло міг Романчук. Центральний захисник був найбільш спритним у штрафній зоні суперника після кутового удару та пробивав з близької відстані. Спробі трішки забракло влучності, м’яч промайнув повз стійку.

Заключні миттєвості протистояння були безгольовими. «Містяни» довели зустріч до закономірної перемоги.

0:2 – «Львів» здолав «Гірник-Спорт» та вийшов до наступної стадії Кубка України.

Vbet Кубок України. 1/16 фіналу

23 вересня. 15:00

м. Горішні Плавні. Стадіон «Юність»

Арбітр матчу: Дмитро Бондаренко (Одеса)

Асистенти арбітра: Юрій Синишин (Івано-Франківськ), Ігор Рибченко (Запоріжжя)

Четвертий арбітр: Павло Плєшко (Кременчук)

Спостерігач арбітражу: Костянтин Труханов (Харків)

Делегат УАФ: Микола Погорілий (Черкаси)

«Гірник-Спорт» – «Львів» – 0:2 (0:2)

Голи: Нич, 27, Довгий, 45+1

Попередження: Никитюк, 44Ернест, 4, Крушинський, 76, Бусько, 82

«Гірник-Спорт»: Климов, Шинкаренко, Никитюк, Сафіханов, Чуєв, Романов (Яворський, 71), Твердохліб (Кожевніков, 46), Сьомка (Клебер, 57), Ямполь (к) (Мильченко, 52), Кулаковський (Паламар, 70), Понєдєльнік

Запасні: Жмурко, Мильченко, Посєвкін, Цвіренко

Головний тренер: Ігор Жабченко

«Львів»: Ільющенков, Романчук (Зозуля, 86), Махмутовіч (к), Якімець, Політило (Крушинський, 69), Брікнер, Грисьо (Бусько, 46), Довгий, Фране, Нич (Семенів, 60), Ернест (Ременяк, 60)

Запасні: Костик, Сорокін, Зозуля

Головний тренер: Олег Дулуб

Відзначимо, що це перша перемога для «містян» у поточному сезоні 2021/22. Суперник «Львова» на стадії 1/8 фіналу стане відомий вже у п’ятницю, 24 вересня. Саме тоді у Будинку футболу відбудеться жеребкування турніру. Початок церемонії о 12:00.