«Львів» підсумував збори перемогою над «Нивою»

У заключному спарингу напередодні старту нового сезону «містяни» зустрічалися з тернопільською «Нивою». Підсумок контрольної гри – 1:0.

Старт зустрічі важко назвати жвавим: спека «30+» не давала грати на повну. Гольових можливостей не було: команди майже не залишали вільних зон біля воріт. «Львів» на правах номінального господаря та команди вищої за рангом володів м’ячем та контролював ситуацію на полі. Така перевага, щоправда, у забитий гол не конвертувалася.

Кілька вартих уваги моментів все ж було. Зокрема, момент Нича, коли нападник не зумів оперативно зорієнтуватися у воротарській зоні «Ниви». Також був напівмомент Шини. Бразилець виконував простріл-удар вздовж лінії воріт, але м’яч у сітці так і не опинився. Команди пішли відпочивати, не відкривши рахунок.

Після розмов у перерві з наставником Анатолієм Безсмертним «синьо-золоті леви» попереду стали діяти більш активно. Фране бив штрафний. Півзахисник філігранно виконав удар з 20 метрів та влучив у поперечину. На підбиранні першими були тернополяни.

«Львів» продовжував тиснути. Єдиний гол трапився на 89 хвилині. Ренан холоднокровно замкнув передачу з флангу. Невдовзі після цього пролунав фінальний свисток.

«Львів» – «Нива» (1:0)

Гол: Ренан, 89

Склад 1 тайм: Костик, Бусько, Романчук, Довгий (к), Якімець, Фране, Брікнер, Шина, гравець на перегляді, Ернест, Нич

Склад 2 тайм: Костик, Зозуля, Романчук (гравець на перегляді, 60), Довгий (к), Якімець (гравець на перегляді, 60), Фране, Брікнер (Крушинський, 60), Шина (Ременяк, 60), Ернест, Нич (гравець на перегляді, 60), Ренан

Наступний поєдинок львів’ян буде вже офіційним. У рамках матчу-відкриття VBET-ліги сезону 2021/22 «Львів» зустрінеться з «Маріуполем». Гра відбудеться у п’ятницю, 23 липня. Стадіон: «Арена Львів». Старт матчу – 19:30.