«Львів» поділив очки з «Металістом 1925»

У 8-ому турі VBET ліги сезону 2021/22 ФК «Львів» на домашньому полі зіграв з ФК «Металіст 1925» (Харків) – 0:0.

Старт дуелі однозначно за «Львовом». Команда розпочала гру одразу з атакувальних позицій. За таких умов уже на 7-ій хвилині Нич отримав убивчий епізод. Нападник пробивав з лінії воротарського майданчика. У будь-якому випадку удар було заблоковано захисником, а по завершенні моменту ще й лайнсмен запалив офсайд.

Після стартового запалу львів’ян гра потроху почала вирівнюватись. Точилися запеклі бої за володіння ініціативою у центрі поля. Зустріч потроху перейшла у більш спокійне русло.

Наступна нагода відкрити рахунок з’явилася на 29-ій хвилині. Саме тоді Шина з вигідної позиції пробивав головою по воротах Сидоренка. Досвідчений голкіпер холоднокровно ліквідував загрозу.

На 37-ій хвилині Романчук вдався до сміливого проходу. Наш захисник перейшов з позиції центру поля аж на ударну дистанцію до лінії штрафної зони. Удар, тим не менш, був геть невлучним. У першому таймі розмочити рахунок так нікому і не вдалося.

Друга половина гри розпочалася за схожим до першої сценарієм. Знову «Львів» попереду діяв більш наполегливо, активно шукав пробіли у захисних побудовах гостей, але моментів бракувало.

На 59-ій хвилині Якімець створив перший перспективний момент. Захисник змістився з флангу до центру та пробивав у кут воріт. Голкіпер «металістів» Сидоренко до моменту виявився готовим та витягнув, здавалося б, мертвого м’яча.

Далі знову запанувало тривале затишшя з гольових нагод. Як в однієї, так і в іншої команди вистачало браку в передачах, тому розраховувати на логічні дії попереду було важко.

Своїм пострілом з гострого кута Нич на 77-ій хвилині лише трохи розімнув воротаря суперників – не більше.

На 88-ій хвилині Габелок елегатнтно виконав штрафний удар. Якби не стрибок у стилі кішки від Ільющенкова, «Львів» був би змушений виймати м’яча з сітки власних воріт. До завершення протистояння голів не було.

0:0 – «Львів» розійшовся миром з харківським ФК «Металіст 1925».

VBET ліга. 8 тур

19 вересня. 19:30

м. Львів. Стадіон «Арена Львів»

Арбітр матчу: Микола Балакін (Київська обл.)

Асистенти арбітра: Євген Гашков (Чернівці), Олексій Миронов (Полтава)

Четвертий арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ)

Спостерігач арбітражу: Євген Геренда (Калуш)

Делегат УАФ: Андрій Таран (Київ)

«Львів» – «Металіст 1925» – 0:0 (0:0)

Попередження: Романчук, 55, Грисьо, 62, Махмутовіч, 87, Довгий, 90+3Ченбай, 25, Шершень, 78

«Львів»: Ільющенков, Нич (Ременяк, 84), Махмутовіч (к), Якімець, Політило (Алваро, 50, Крушинський, 83), Романчук, Грисьо (Бусько, 66), Шина (Семенів, 46), Довгий, Фране, Брікнер

Запасні: Костик, Сорокін, Зозуля

Головний тренер: Олег Дулуб

«Металіст 1925»: Сидоренко (к), Єрмаков, Ткачук, Шершень, Ченбай, Габелок, Протасов (Ременюк, 73), Фабіньо (Савін, 79), Криськів, Батюшин, Марлісон (Зубков, 79)

Запасні: Шеліхов, Западня, Квакіч, Кравченко, Голодюк, Задерака

Головний тренер: Валерій Кривенцов

Нагадаємо, що це був перший домашній матч для нового наставника «містян» Олега Дулуба. Дебютував білоруський наставник на чолі «Львова» з мінімальної поразки 1:0 у виїзному поєдинку з «Вересом». Наступну гру «синьо-золоті леви» проведуть вже 26 вересня на Закарпатті проти «Миная».