«Львів» у контрольній грі поступився «Колосу»

«Містяни» зазнали поразки від ковалівського клубу з рахунком 1:2.

Поєдинок відбувався на нейтральному полі. Гру приймав хмельницький стадіон «Поділля».

Матч розпочався у розміреному темпі. Спека не сприяла видовищному футболу та високим швидкостям. За такого перебігу подій «Колос» першим заволодів м’ячем. Підопічні Руслана Костишина більш впевнено поводили себе на полі та здебільшого контролювали гру.

Перший гол у поєдинку відбувся на 25 хвилині. Саме тоді Сорокін з «Колоса» скористався своїм виходом віч-на-віч з Ільющенковим. Опісля забитого м’яча сценарій зустрічі не змінився. Львів’яни та ковалівці пішли на перерву за мінімальної переваги номінальних господарів.

Вже на старті другого тайму «Колос» забив вдруге. Чорноморець був найбільш спритним у штрафному майданчику «містян» після подачі. Згодом команда з Київської області організувала ще кілька небезпечних випадів, однак обійшлось без голів.

Львів’яни стали більш активними у заключні 20 хвилин. Схоже, далися взнаки суттєві зміни у складах обох команд впродовж другого тайму. В епізоді із єдиним забитим м’ячем «Львова» у грі Ренан потужно пробив з-за меж штрафного та влучив у стійку. На добиванні першим був гравець, який перебуває на перегляді.

Більше очевидних гольових епізодів до завершення матчу не було. У підсумку «Колос» святкував перемогу.

«Колос» – «Львів» (2:1)

Голи: Сорокін, 25, Чорноморець, 49 – гравець на перегляді, 76

Склад І тайму: Ільющенков, Бусько, Романчук, Крушинський, Якімець, Довгий (к), Фране, Грисьо, Шина, Ернест, Нич

Склад ІІ тайму: Ільющенков, гравець на перегляді, Брікнер, гравець на перегляді, Зозуля, гравець на перегляді, Політило, Ременяк, Ернест (Семенів, 60), Ренан (к), гравець на перегляді

Нагадаємо, що львів’яни не вперше приїжджають на Хмельниччину під час літніх зборів. Раніше вже була виїзна зустріч з волочиським «Агробізнесом» (1:1).

Наступний спаринг “Львів” проведе 17 липня. Зіграємо з тернопільською «Нивою» вдома. Матч стане останнім на літніх зборах.