«Львів» у спарингу не мав проблем з «Феніксом»

«Синьо-золоті леви» активно заповнюють паузу у Favbet лізі, пов’язану з матчами національних команд. Зокрема, у неділю, 28 березня, львів’яни провели контрольну зустріч з аматорським ФК «Фенікс» (Підмонастир).

Звітна дуель, поміж тим, мала на меті перевірити фізичні кондиції виконавців найближчого резерву «городян». Про це напередодні поєдинку зазначав сам наставник ПФК «Львів» Анатолій Безсмертний. Власне тому, у стартовому складі нашої команди на протистояння з підмонастирським «Феніксом» з’явилося чимало молодих виконавців.

Львів’яни розпочали матч жвавіше. Гру в атаці з боку нашого колективу активно пропагували українці Топчій, Малашевський, Комарець та Ременяк. Останній, до слова, відзначився супершвидким забитим м’ячем одразу ж на дебютній хвилині. Після закидання з глибини наш фланговий гравець вийшов віч-на-віч із голкіпером «Фенікса» та виконав свою роботу як належить. Вже на 7 хвилині рахунок «городяни» подвоїли. Після подачі з кутового Семенів опинився зовсім без опіки у чужому штрафному майданчику. Як наслідок – 2:0. Згодом було нереалізоване рандеву з воротарем підмонастирської команди від Ременяка, а також декілька небезпечних штрафних ударів у нашому виконанні, жоден з яких, втім, цілі так і не досягнув. Під завісу першої половини гри номінальні андердоги могли один гол відквитати. На 44 хвилині гравець «Фенікса» завдав потужного удару метрів з 30 у правий верхній кут наших воріт. На щастя, м’яч влучив у поперечку та відскочив у поле. Опісля цього епізоду, по суті, перший тайм і завершився.

Зі старту другої частини поєдинку на полі у футболці «Львова» з’явилося більше основних виконавців. Зокрема, вдало увійшли до гри Романчук та Ернест, які встигли своїми результативними діями ще по разу засмутити ворота аматорського «Фенікса». Обидва м’ячі було забито після награних подач з кутового. Обидва голи львів’яни забивали ударами головою. Різниця полягала тільки в тому, що українець Романчук відзначився на 75 хвилині, а ганець Ернест записав м’яч до свого активу на 86 хвилині зустрічі. Відверто кажучи, у другому таймі клас команд таки дався взнаки. «Фенікс» у другій половині гри, по суті, тільки захищався. Враховуючи те, що «Львів» голів у спарингу більше не забивав, матч так і завершився з рахунком 4:0 на користь «городян». Наша команда впевнено здолала нижчого за рангом опонента.

Варто нагадати, що наступний ігровий досвід «синьо-золотих левів» уже буде офіційним. У п’ятницю, 2 квітня, підопічні Анатолія Безсмертного на виїзді поміряються силами з СК «Дніпро-1». Протистояння прийматиме дніпровський стадіон «Дніпро-Арена». Стартовий свисток пролунає о 19:00.