«Львів» у спарингу переграв «Верес»

«Містяни» продовжують активну підготовку до нового сезону УПЛ. У рамках чергового спарингу наша команда здолала рівненський «Верес» – 2:1.

Перший тайм матчу видався доволі жвавим. Як наші футболісти, так і суперники брали гру на себе. Вистачало також і небезпечних атак. На правах номінальних господарів більш активно матч розпочали львів’яни. Саме на нашому рахунку перший забитий м’яч зустрічі. Ренан відірвався від декількох захисників та відправив сферу повз голкіпера «Вереса» Когута. Рівняни доволі швидко оговталися. Вже на 12-ій хвилині Гегедош скористався помилкою «синьо-золотих левів» у центрі поля та вдало реалізував вихід віч-на-віч з Ільющенковим. Як згодом з’ясувалося, до завершення першого тайму результативних дій у першій половині гри більше не траплялося. Невеликою перевагою у заключній третині першого тайму таки володіли номінальні гості.

У другому таймі склади обох команд зазнали суттєвих змін. Наставники експериментували зі складами. Вже на 70-ій хвилині гравець, який перебуває на перегляді у команді «містян», відзначився голом та встановив підсумковий рахунок у поєдинку.

«Львів» – «Верес» (2:1)

Голи: Ренан, 8, гравець на перегляді, 70 – Гегедош, 12

Склад І тайм: Ільющенков, Бусько, Романчук, Махмутовіч (к), Якімець, Довгий, Фране, гравець на перегляді, Шина, Семенів, Ренан

Склад ІІ тайм: Ільющенков, Зозуля, Крушинський, Махмутовіч (Романчук, 64), Якімець (Бусько, 80), Брікнер, Політило, гравець на перегляді, Ременяк, Семенів (Алваро, 64), Нич

Нагадаємо, що напередодні «Львів» провів ще два поєдинки. Перша товариська гра пройшла у Брюховичах із «Минаєм». Рахунок – 2:0. Автори голів – Ренан та Дмитро Семенів.
На виїзді зустрілись із «Агробізнесом». Матч завершився бойовою нічиєю – 1:1. Вразити ворота суперників вдалося Олексію Довгому.