«Львів» у важкому матчі в меншості переміг «Колос»

Останній матч у 2019 році “Львів” проводив вдома проти “Колоса”. І відсвяткував важку перемогу.

Обидві команди одразу розпочали активно йти на ворота один одного. Вже на 4-й хвилині “Колос” отримав право на штрафний. Однак м’яч після удару зі стандарту влучив у стінку з гравців.

У відповідь “Львів” організував дві атаки, однак до забитого голу справа не дійшла. Та все ж “синьо-золоті леви” першими відкрили рахунок у цьому матчі. На 12-ій Татарков у штрафному обіграв декілька суперників та віддав під удар Ренану. Все, що треба було зробити нападнику — просто відправити м’яч у ворота, що він і зробив.

Всередині тайму міг забивати Пернамбуко. Він, отримавши пас на куті штрафного, змістився до центру та завдав удар. Цілив у верхній дальній кут воріт, але лічених сантиметрів забракло, щоб забити гол – м’яч пролетів над перекладиною воріт.

На 28-й хвилині рахунок у матчі став рівним. “Колос” здобув право на штрафний. Оріховський подав у штрафний майданчик, і Парамонов головою відправив його у ворота, випередивши Сарнавського, який вийшов на перехоплення.

Та вже за три хвилини господарі знову були попереду в матчі. Богунова збили у штрафному майданчику, і арбітр зустрічі Ярослав Козик призначив пенальті. Пробивати пішов Татарков. Він пробив у правий нижній від себе кут воріт, в той час як Волинець стрибнув у протилежний.

Богунов міг робити рахунок 3:1 перед самою перервою. Він отримав пас у штрафному майданчику, та вирішив пробити сам з гострого кута. Та у рамку воріт не влучив.

Другий тайм команди розпочали доволі спокійно. Та на 55-56 хвилинах гості могли двічі забивати. Перший раз Сарнавський врятував після удару низом, відбивши м’яч ногами. А вже після цього Мартан вибив м’яч з під ніг Лисенка, який готовий був з декількох метрів відправити м’яч у ворота. Після кутового був ще один удар.

Переломний момент у матчі стався на 60-й хвилині. Закидання м’яча мало не з центра поля закінчилося тим, що Вільхамссон міг вийти сам на сам на ворота. Сарнавський вийшов на перехоплення. Руками в м’яч він зіграв ще у штрафному майданчику, але після цього вилетів за межі штрафного, ще й зачепив суперника. Суддя одразу ж вилучив Сарнавського і призначив штрафний.

Єгіше Мелікян був змушений провести заміну. Замість Пернамбуко вийшов Бандура. І одразу ж продемонстрував свою майстерність, відбивши підступний удар зі штрафного Оріховського.

Однак “синьо-золоті леви” в меншості збільшили свою перевагу. На 72-й хвилині команда вийшла у швидку контратаку після подачі кутового біля їх воріт. Алваро підхопив м’яч ще на своїй половині поля, обіграв суперників та втікав на ворота Волинця. Зважаючи, що його наздоганяло двоє суперників, то нападник вирішив пробивати здалеку, перекинувши Волинця, який необачно вийшов з воріт. М’яч пролетів над рукою голкіпера під саму перекладину.

На 77-й хвилині за команду в чемпіонаті дебютував молодий нападник Назарій Нич. Він замінив автора першого голу Ренана.

До кінця матчу “Львів” дещо відійшов назад, адже грав у меншості. Однак команда вдало тримала суперників на відстані. Та все ж “Колос” таки забив. Вже на четвертій компенсованій хвилині після подачі з кутового Лисенко зумів головою відправити м’яч у ворота.

“Львів” перемагає у важкому та важливому матчі. І саме перемогою закінчує 2019 рік. Наступний офіційний матч команда проведе вже у 2020 році, коли 22 лютого на виїзді зіграє проти донецького “Олімпіка”