«Львів» з «Олімпіком» завершили сезон нічиєю

У 26 турі Favbet ліги сезону 2020/2021 ПФК «Львів» на домашньому полі зустрічався з ФК «Олімпік» (Донецьк). За підсумками протистояння «синьо-золоті леви» у протистоянні з «олімпійцями» сильнішого не виявили.

Заключна дуель сезону для обох колективів. По суті, на цьому анонс матчу між «Львовом» та «Олімпіком» можна було завершувати. За таких умов кожна з команд намагатиметься грати на максимальний результат у будь-якому випадку. Усе для того, щоб у відпустку піти у найбільш позитивному настрої. Втім, якщо більш детально аналізувати передматчеві прогнози, то невеличку перевагу все-таки віддавали господарям. Наприкінці сезону колектив Анатолія Безсмертного набрав хорошого ходу та демонстрував солідні результати. Лише одна поразка в останніх шести поєдинках напередодні звітної гри. Стосовно донеччан, то команда за два тури до завершення сезону навіть була змушена змінювати наставника через незадовільні виступи. На тренерський місток «олімпійців» повернувся Роман Санжар. Дебют нового-старого коуча вийшов затьмареним поразкою від іншого львівського клубу – «Руху». Виїзна поразка 3:0. Власне тому, залишившись у Львові, «Олімпік» намагався реабілітуватись зустріччю з «городянами».

Стартові хвилини матчу продемонстрували, що донеччани справу у довгу шухляду відкладати не збираються. Саме гості були більш активними у дебюті двобою. В той час, коли «синьо-золоті леви» намагалися взяти м’яч під свій контроль, донеччани покусували разючими контратаками. Максимально небезпечним був удар Беніто на 16 хвилині. Хавбек з лінії штрафного майданчика викручував м’яча під дальню стійку воріт Ільющенкова. Там, де голкіпер львів’ян вже був безсилим, на допомогу прийшла вдача. Сфера промайнула у декількох сантиметрах від каркасу. Поступово «Олімпік» перейшов на гру першим номером, команди помінялися ролями. Небезпечних моментів поблизу обох воріт подовгу не було. Перетерпівши стартовий натиск гостей, «городяни» вистрелили одразу ж забитим м’ячем. На 27 хвилині Ернест заробив штрафний удар на шістнадцятиметровій позначці. Фране виконав радіокерований постріл, та влучив у поперечину. На добиванні першим, втім, був Ренан, який і відкрив лік голам у зустрічі. На 32 хвилині схожий епізод взявся виконувати Альваренга з «Олімпіка». Теж точка на лінії штрафного майданчика, але цього разу вже «Львова». Аргентинець, тим не менш, не був таким влучним як візаві з команди суперника. Рахунок не змінився. Як згодом з’ясувалося, попереднє речення можна було застосовувати і по завершенні першого тайму. За мінімальної переваги «синьо-золотих левів» колективи пішли на перерву.

Другий тайм розпочався доволі спокійно. Свій шлях до воріт опонентів обидві команди прорубувати не поспішали. Було багато позиційних єдиноборств, а також гри у центрі поля. По суті, тривав бій за володіння м’ячем. Такий футбол, звісно, прихильникам видовищності не надто припадав до душі, але таки мав місце у звітній зустрічі. Перший максимально перспективний гольовий епізод виник на 72 хвилині. Саме тоді Тейшейра у штрафному майданчику  господарів посадив одним фінтом на п’яті точки одразу декількох захисників «Львова». В останній момент француз, втім, схоже, забув пробити по воротах. М’яч зажувався у частоколі ніг, момент відіграли. У рази ефективніше діяв Хамелюк на 86 хвилині. Гравець тільки-но вийшов на заміну і одразу ж відзначився забитим голом. Після комбінаційного мережива поблизу карної зони «городян» футболіст «Олімпіка» виявився найспритнішим та відправив сферу у недосяжне для Ільющенкова місце брами. Епізод у львів’ян для того, аби вирвати перемогу був невдовзі у Семеніва. Наш півзахисник, втім, з вигідної позиції влучив саме туди, де перебував Кичак. Як з’ясувалося згодом, то була остання нагода, аби рахунок у підсумку змінився. По завершенні матчу пролунав свисток арбітра, який сповістив не тільки про завершення поєдинку, а й сезону загалом.

1:1 – «Львів» у заключному протистоянні чемпіонату поділив очки з «Олімпіком».