«Львів» зазнав неприємної поразки від СК «Дніпро-1»

У 7-ому турі Favbet ліги сезону 2020/2021 ПФК «Львів» на домашньому полі зустрічався з СК «Дніпро-1». За підсумками поєдинку «синьо-золоті леви» поступилися своїм суперникам.

Ще до безпосереднього старту поєдинку було чітко зрозуміло те, що обидві команди гратимуть виключно на перемогу. І «Львів», і «Дніпро-1» видали не надто вдалий початок сезону, що чітко демонструвала і передматчева турнірна таблиця. Власне тому, потішити своїх вболівальників трьома заліковими пунктами неабияк хотіли як одні, так і інші.

Націленість на ворота з боку обох колективів стало помітно вже зі стартових миттєвостей протистояння. Активніше, до слова, розпочали гості. Підопічні Ігоря Йовічевіча без розгойдування понеслися штурмувати широкими атаками захисні редути «городян». Перший небезпечний момент у поєдинку, втім, виник якраз біля воріт гостей. На 4 хвилині Кошман видав класний забіг з м’ячем. Сфера у підсумку опинилася у ногах Шини та ще й на зручній дистанції до воріт ексголкіпера «Львова» Сарнавського. Бразилець цілив під поперечку, але воротар – на місці. Темп у матчі продовжував зростати, зростала поступово і напруга. Можливо, якраз якийсь зайвий психологічний тиск повпливав згодом і на те, що рахунок у дуелі було відкрито. На жаль, результативної помилки на 13-ій хвилині припустився наш захисник Кравчук, який недбало видав поперечну передачу на своїй частині поля. Булеца м’яча підхопив та негайно відпасував Когуту. Останній філігранно закинув «круглого» за комірець Костику. Львів’яни не знітились та продовжували застосовувати вже такий звичний для тактики Цецадзе високий пресинг. Така гра, як виявилось, дала свої плоди вже на 23 хвилині. «Синьо-золоті леви» заробили фол на лівому фланзі атаки. Кошман видав радіокеровану подачу на Кравчука, якому залишалось лише чітко підставити голову. Оборонець з відповідальністю впорався. Не встигли телеглядачі як слід усвідомити паритетний рахунок, а на табло вже 1:2. На 25 хвилині ефектним результативним пострілом потішив власних партнерів по команді Довбик, який завдав приголомшливого удару у «дев’ятку» воріт господарів. Опісля цього епізоду на полі запанувала рівна гра, команди трішки перевели подих. Знову видовищно стало ближче до завершення першої половини зустрічі. У центрі уваги двічі був Довбик. Спершу з гострого кута намагався пробити під опорну ногу Костику, а вже незабаром удар нападника пройшов лише у лічених сантиметрах від стійки наших воріт. На щастя для «городян», в обох випадках неефективно для гостей. Команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався з позиції сили. «Львів» був змушений грати першим номером, бо так діяти підказував рахунок на табло «Арени Львів». Підопічні Ігоря Йовічевіча, своєю чергою, грали на контратаках, що їм, до слова, дуже непогано виходило. «Городяни» котрий матч поспіль не могли як слід довести м’яч до останньої третини поля. Гості зайняли вичікувальну позицію. Зумів вистрелити колектив з Дніпра вже наприкінці зустрічі. На 82 хвилині Чичикову вдався неперевершений удар в дотик після пасу з флангу від Пихальонка. Опісля цієї протокольної події жодна з команд більше не відзначалась. Як підсумок, черговий невиразний поєдинок «Львова» та відповідно поразка 1:3.