«Львів» зазнав поразки від «Шахтаря»

У 2 турі VBET Ліги сезону 2021/22 «Львів» на домашньому полі поступився «Шахтарю» – 0:3.

На першій хвилині Ернест перехопив м’яча у центрі поля після помилки Додо та на швидкості промчав до лінії штрафного майданчика. Згодом був удар, якому забракло лише декількох сантиметрів до цілі.

Далі було багато позиційної боротьби. «Шахтар» звичний для себе контроль над м’ячем взяв ближче до 9-ої хвилини. «Гірники» розхитували захист господарів широкими розіграшами та активною роботою флангів. Перший небезпечний момент поблизу львівських воріт створили самі львів’яни. На 16 хвилині Махмутовіч у падінні головою намагався перервати простріл від Тете. Люксембуржець таким чином ледь не відзначився автоголом, але Костик у класному стрибку витягнув м’яча з-під стійки.

Донеччани не збавляли темп і продовжили атакувальну роботу. Моменти почергово виникали у Соломона та Антоніо. Щоразу загрозу впевнено нівелював голкіпер «Львова». У заключній третині тайму гра точилася у центрі поля. Гості та господарі позмінно володіли м’ячем, але без небезпечних дій. У першому таймі рахунок не відкрили.

На старті другого тайму склалося враження дежавю. Знову вже за декілька секунд після свистка «містяни» перейняли ініціативу. Ернест пройшов флангом та виконав подачу дугою до штрафного майданчика. Шина класно впіймав м’яча на льоту та відправив його у площиниу воріт. Від пропущеного голу «гірників» врятувала бездоганна гра Трубіна. Після епізоду донеччани знову убезпечились та взяли кулю собі під контроль.

«Львів» був змушений більше грати у захисті та розраховувати на контратаки. Дисциплінована гра в обороні змушувала гостей пробивати у дальні постріли. Часто пробивав Степаненко, але його пострілам бракувало влучності.

На 68 хвилині Анатолій Безсмертний вирішив переграти «Шахтар» його ж зброєю. Наставник кинув у бій одразу двох бразильців. На зміну Політилу та Ничу вийшли Алваро та Ренан. Останній міг відзначатись майже одразу після появи на полі. Нападник здійснив забігання та опинився віч-на-віч з Трубіним. Зайві рухи у вирішальний момент сприяли лише втраті перспективного гольового епізоду.

Не забиваєш ти – забивають тобі. На 73 хвилині Марлос своєю подачею знайшов у штрафній зоні львів’ян голову кремезного Траоре. Гренадер діяв результативно. «Шахтар» забив вперше. Невдовзі «гірники» додали до рахунку ще один м’яч. Дентіньо відзначився голом, вперше доторкнувшись до м’яча після появи на полі. Однак «містяни» навіть після другого пропущеного голу продовжували активно йти вперед. Крапку у зустрічі на 90+5 хвилині своїм результативним ударом поставив Педріньо.

0:3 – «Львів» поступився «Шахтарю» та перервав свою 8-матчеву безпрограшну домашню серію.

VBET ліга. 2 тур

30 липня. 19:00

м. Львів. Стадіон «Арена Львів»

Арбітр матчу: Микола Балакін (Київська обл.)

Асистенти арбітра: Сергій Приступа (Черкаська обл.), Валентин Куцев (Київ)

Четвертий арбітр: Олексій Деревінський (Хмельницький)

Спостерігач арбітражу: Євген Геренда (Калуш)

Делегат УАФ: Тарас Клим (Івано-Франківськ)

«Львів» – «Шахтар» – 0:3 (0:0)

Голи: Траоре, 73, Дентіньо, 85, Педріньо, 90+5

Попередження: Ернест, 28, Нич, 66, Бусько, 70 – Тете, 38, Корнієнко, 54

«Львів»: Костик, Романчук (Крушинський, 77), Махмутовіч, Якімець, Брікнер (Хамелюк, 83), Ернест, Фране, Шина (к) (Зозуля, 83), Політило (Ренан, 68), Бусько, Нич (Алваро, 68)

Запасні: Ільющенков, Семенів, Міхоубі

Головний тренер: Анатолій Безсмертний

«Шахтар»: Трубін, Додо, Марлон, Степаненко (к), Антоніо (Майкон, 72), Тете (Марлос, 65), Соломон, Патрік (Педріньо, 72), Матвієнко, Траоре (Дентіньо, 84), Корнієнко (Ісмаїлі, 64)

Запасні: П’ятов, Вітао, Мудрик, Конопля

Головний тренер: Роберто Де Дзербі

Нагадаємо, що другий тиждень поспіль «Львів» відкривав програму ігрового дня УПЛ. У дебютному турі сезону 2021/22 «містяни» зустрічалися з ФК «Маріуполь». Тоді наша команда зіграла більш вдало – 1:1. Наступний тур «синьо-золоті леви» вперше у поточному сезоні проведуть на виїзді. У неділю, 8 серпня, зіграємо з полтавською «Ворсклою».