«Львів» здобув перемогу над «Минаєм»

У 9-ому турі VBET ліги сезону 2021/22 ФК «Львів» на виїзді здолав з ФК «Минай» – 1:2.

Максимально зарядженими на результат гру розпочали саме львів’яни. Це було помітно по ривку Нича, який наш нападник здійcнив уперед ще до стартового свистка арбітра. Не встиг форвард повернутись на вихідну позицію, як поєдинок таки розпочали.

З перших cекунд дуелі стало зрозуміло, що «Львів» намагатиметься заволодіти м’ячем. Підопічні Олега Дулуба контролювали сферу та, не поспішаючи, планували власні атаки.

Неприємний епізод трапився на 9-ій хвилині. Наш капітан Махмутовіч на рівному місці схопився за ногу та опинився на газоні. Пошкодження виявилося несумісним з подальшим проведенням поєдинку. Замість люксембуржця на полі з’явився Зозуля. Як згодом з’ясувалося, цей момент ще сильніше згуртував «містян».

На 21-ій хвилині наша команда організувала змістовну атаку за участю одразу декількох виконавців. Після боротьби на фланзі Ернест відкинув м’яча на Грися. Латераль вирізав подачу до штрафного майданчика, але один із захисників трансформував її на «свічку». Першим в епізоді зметикував Якімець, який впіймав сферу на льоту та відправив точнісінько у кут воріт. Голкіпер був безсилим.

Після гольового моменту гра на полі суттєво пожвавилась. Свої вилазки вперед почав виконувати і «Минай». Поки закарпатці пристосовувались до нового сценарію зустрічі, «синьо-золоті леви» мали ще одну перспективну нагоду.

На 26-ій хвилині Ернест небезпечно пробивав з 30-ти метрів. Кучер з труднощами, та все ж власну команду врятував.

На 33-ій хвилині вже Нич мав свій шанс відзначитись, але зі зручної відстані був змушений пробивати незручною для себе правою ногою. Вийшло невдало. Зрозумівши, що підібратися впритул до воріт «Львова» не вдається, господарі вирішили застосувати дальню гармату від Байдала на 43-ій хвилині. Спроба видалася не лише суперефектною, а й результативною.

На перерву колективи пішли за рівного рахунку.

Стартові хвилини другого тайму видалися доволі спокійними. Команди зайвий раз не мчали вперед, натомість готували власні атаки якомога більш раціонально.

Як тільки «містяни» почали попереду діяти більш наполегливо, стався другий гол у протистоянні. На 56-ій хвилині Шина відповів Байдалу не менш шикарним ударом. Бразилець без супротиву прийняв м’яча за межами карної зони та виконав радіокерований постріл у бік воріт суперників. Голкіпер «Миная» нічим не завадив.

Після того взяв свій початок видовищний футбол. «Лисиці» з огляду на рахунок діяли першим номером, львів’яни небезпечно грали контратаками. За таких умов моменти були як однієї команди, так і в іншої. Реалізувати бодай один із них таки не вдалося. З кожною наступною хвилиною, яка наближувала до завершення зустрічі, градус гри зростав. На полі було дуже багато боротьби та позиційних зіткнень. Перемога в очній дуелі неймовірно важила для обох колективів.

Усі питання стосовно переможця матчу міг закривати Шина на 90-ій хвилині. «Сімка» нашого колективу пробивав після елегантного скидування від Семеніва. М’яч, тим не менш, загубився у частоколі ніг. Цей момент став одним із фінальних у поєдинку. Більше голів не забивали.

1:2 – «Львів» святкує звитягу над ФК «Минай» та перериває свою 10-матчеву безвиграшну серію в УПЛ.

VBET ліга. 9 тур

26 вересня. 14:00

м. Ужгород. Стадіон «Авангард»

Арбітр матчу: Дмитро Панчишин (Харків)

Асистенти арбітра: Денис Сердюк (Полтава), Денис Романов (Дніпро)

Четвертий арбітр: Олександр Солов’ян (Київ)

Спостерігач арбітражу: Євген Геренда (Калуш)

Делегат УАФ: Едуард Карапетян (Тернопіль)

«Минай» – «Львів» – 1:2 (1:1)

Голи: Байдал, 43Якімець, 21, Шина, 56

Попередження: Петрусенко, 45, Хахльов, 45+2, Кулієв, 72 – Довгий, 45+2, Зозуля, 60

«Минай»: Кучер, Лиховидько (Багайоко, 46), Семенко, Книш (к) (Коваленко, 59), Хахльов (Вишневський, 46), Синьогуб (Матіч, 59), Байдал, Гончар, Кулієв, Петрусенко, Білоног (Кобак, 63)

Запасні: Пеньков, Векляк, Месхі, Бодня

Головний тренер: Микола Цимбал

«Львів»: Ільющенков, Романчук, Махмутовіч (к) (Зозуля, 10), Якімець, Політило (Крушинський, 78), Брікнер, Грисьо (Бусько, 66), Довгий, Фране, Нич (Семенів, 78), Ернест (Шина, 46)

Запасні: Костик, Сорокін, Ременяк, Алваро

Головний тренер: Олег Дулуб

Варто відзначити також, що ця перемога стала дебютною для наставника Олега Дулуба на чолі «Львова» у Прем’єр-лізі. До цього була поразка від «Вереса» (1:0) та безгольова нічия з ФК «Металіст 1925» (0:0).

У наступному турі львів’яни на домашньому полі зіграють з СК «Дніпро-1».