«Львів» здобув вольову перемогу над «Олександрією»

У 22 турі Favbet ліги сезону 2020/2021 ПФК «Львів» на домашньому полі зустрічався з ФК «Олександрія». За підсумками протистояння «городяни» здолали своїх опонентів з переконливим рахунком.

Останній шанс зачепитись за єврокубки… Саме так футбольні експерти анонсували для «Олександрії» виїзну зустріч зі «Львовом». Підопічні Володимира Шарана, по правді кажучи, останніми турами втрапили до крутого піке, суттєво ускладнивши таким чином свої перспективи на потрапляння до ТОП-5 поточного сезону УПЛ. До очного двобою з «синьо-золотими левами» гості мали у своєму пасиві одразу три поразки поспіль. Таку ситуацію слід було якомога швидше виправляти. Щодо львів’ян, то команда востаннє набирала очки ще у тій фантастичній грі із «Шахтарем». Згодом були одразу дві поразки. Загалом, ще перед безпосереднім стартом поєдинку було зрозуміло, що кожен з колективів робитиме усе можливе для того, аби перемогти.

Зустріч, тим не менш, розпочалася у доволі розміреному темпі. Дебютні хвилини важко було віддати якійсь із команд. Колективи час від часу, звісно, проводили розвідки в атаці, але назвати хоча б одну з них по-справжньому небезпечною, – важко. Як «Львів», так і «Олександрія», перш за все, планували взяти м’яч під свій контроль, а вже тоді думати про наступальні дії. У таких пориваннях минула більша частина тайму. Першої по-справжньому гольової нагоди необхідно було чекати аж до 30 хвилини. Саме тоді рахунок у дуелі було відкрито. «Аграрії» розгорнули швидку атаку флангом та запустили у забігання свого капітана Пашаєва. Останній подачею до штрафного та подальшим невеличком доторком від голови «городянина» Махмутовіча зробив асист на Устименка. Молодий футболіст опинився в потрібному місці у потрібний час та у падінні переправив сферу до воріт «Львова». Варто відзначити, що опісля цього епізоду наша команда зовсім не знітилась, а навпаки – перезавантажилась. Вже на 39 хвилині Ернест стан справ на табло стадіону «Арена Львів» зрівняв. Передував забитому м’ячу різаний пас від Буська до гущавини футболістів, які перебували у штрафній зоні гостей. Сфера заметушилася у частоколі ніг та у підсумку втрапила до ганця, який своїм моментом скористався як належить нападнику. Вже незабаром господарі забили вдруге. На 43 хвилині Алваро вивалювся на оперативний простір, але не зумів перехитрити Бондаренка. Захисник вибив м’яча на кутовий. З цього стандартного положення «синьо-золоті леви» і забили свій другий гол у протистоянні. На другому поверсі не було рівних Брікнеру. Відзначившись м’ячем у роздягальню, «Львів» пішов на перерву у статусі лідера.

Другий тайм активніше розпочала «Олександрія». Це було логічно з огляду на те, що команді за будь-яку ціну варто було відіграватись. Варто відзначити, що на 52 хвилині паритет цілком міг бути відновлений. Після подачі з кутового у центрі уваги знову опинився автор забитого голу у складі гостей Устименко, який завдавав удару головою з лінії воротарської зони. Ільющенков, тим не менш, зіграв надійно та потенційну загрозу ліквідував. Враховуючи те, що підопічні Володимира Шарана почали грати «першим номером», львів’яни почували себе немов риба у воді. «Городяни» діяли у своїй улюбленій манері, на контратаках. Одна з таких трапилася на 55 хвилині, коли Алваро перехопив м’яча у центрі поля та розігнав швидкий випад. Бразилець відпасував на Ернеста, а той у дотик продовжив на дальню стійку, яку замкнув Нич. Все зразково, все вдало, а найголовніше – ефективно. Опісля цього наставник «Олександрії» почав використовувати активну ротацію. Як би це не було дивно, але навіть за такого перебігу подій гостріше попереду продовжував виглядати «Львів». Щодо гостей, то склалося враження, що вони просто не знають як саме пробивати злагоджений захисний масив «синьо-золотих левів». Власне тому, до завершення зустрічі підопічні Анатолія Безсмертного голів більше не пропускали та, зберігши перевагу у два м’ячі, впевнено довели справу до фінального свистка.

3:1 – «Львів» переламав хід зустрічі та здобув важливу звитягу над «Олександрією».