«Львів» зіграв внічию з «Маріуполем» на виїзді

Професійний футбольний клуб «Львів» зумів зіграти внічию з «Маріуполем» на виїзді та піднявся у турнірній таблиці.

Матч у Маріуполі команди розпочали із хвилини мовчання в пам’ять про жертв трагедії в Одесі 4 грудня, коли сталася масштабна пожежа в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Загинуло щонайменше 10 осіб. В неділю, 8 грудня, в Україні оголосили днем жалоби.

Попри те, що «синьо-золоті леви» були гостями у цьому матчі, саме вони у першому таймі й володіли ініціативою та вели гру. Про це свідчить і статистика першого тайму – 5 ударів по воротах, чотири з яких – у площину воріт. На це господарі відповіли двома ударами, які для Сарнавського проблемою не були.

На 16-й хвилині гості могли двічі забивати. Шина виборов м’яч та прострелив на Богунова у центр штрафного майданчика. Однак гравця «Львова» випередили. Та далеко вийти з м’ячем не вдалося. Сабіно зробив перехоплення та вирішив сам пробивати. М’яч летів під перекладину, а Гальчук у стрибку дотягнувся таки до м’яча.

Та ще в першому таймі «синьо-золоті леви» створили момент, коли й Гальчук не врятував би свою команду. Після подачі зі штрафного від Татаркова Ренан пробивав головою. Однак м’яч влучив у перекладину.

Згодом і сам Татарков міг забивати, потужно пробиваючи з-за меж штрафного майданчика – воротар «Маріуполя» врятував свою команду.

Та втримати таку ходу у другому таймі «Львову» не вдалося. Причиною стало вилучення. На 48-й хвилині Братков збив Вакулу, за що отримав червону картку. Гравець намагався довести, що це не був фол останньої надії, однак арбітр зустрічі своє рішення не змінив.

Попри гру в більшості, «Маріуполь» так і не зумів створити хоч щось біля воріт суперника. «Містяни» ж в той час перебудувалися. А згодом і вирівняли гру та навіть могли забивати. На 59-й хвилині Богунов після штрафного не скористався можливістю.

А на 65-й хвилині склади команд на полі стали рівними. Танковський занадто грубо зіграв проти Люльки у чужому штрафному. Арбітр вирішив, що цей фол тягне на пряму червону картку.

У другому таймі моментів було значно менше. А вирвати перемогу гості намагалися вже наприкінці зустрічі. Однак тоді чудову майстерність показав воротар «Львова» Сарнавський.

Тож матч закінчився внічию 0:0. ПФК «Львів» набирає один заліковий бал. Завдяки поразкам «Карпат» та «Ворскли» в інших матчах туру «синьо-золоті леви» підіймаються на 10-у сходинку турнірної таблиці.