Мірча Луческу: «Для нас важливо зберегти переможний темп»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Динамо» (Київ) Мірчі Луческу після зустрічі з ПФК «Львів». Його підопічні на виїзді здолали «городян» з рахунком 1:4.

Дуже важлива перемога в контексті того, що у нас був важкий тиждень, після перельотів. Грали з другого дня на третій. Дуже важливо продовжувати підтримувати той ритм, який у нас є. Видали хороший перший тайм з двома забитими голами, з нашою територіальною перевагою, з хорошим контролем м’яча. Трішки гіршим для нас був другий тайм, де ми припустилися декількох помилок і пропустили контратаки суперників. Втім, загалом за моментами, за створеними гольовими ситуаціями ми заслужено перемогли.

-У звітному турі «Шахтар» втратив очки, поступившись «Зорі». Наскільки це збільшує шанси «Динамо» у чемпіонських перегонах?

-Я розмовляю тільки про матчі «Динамо» (Київ), але аж ніяк не коментую ігри суперників. У нас є молоді хлопці, команда навчається, команда стає професійнішою з кожним наступним поєдинком. Для нас важливо зберегти цей переможний темп. Якщо виграв один матч – зовсім не означає, що наступний тур можна зіграти у півноги. Нам важлива та перемога, яка приносить наступну. Саме в цьому плані нам постійно необхідно професійно зростати.