Міжнародний рівень: виступи «синьо-золотих левів» за свої національні команди

Протягом вихідних, 27-28 березня, відбулося чимало поєдинків відбору до Чемпіонату світу 2022 року. Взяли участь у міжнародних зустрічах і гравці професійного футбольного клубу «Львів».

Варто відзначити, що цього разу наш клуб делегував до складів національних дружин двох футболістів, а саме: Донатаса Казлаускаса (Литва) та Енеса Махмутовіча (Люксембург).

Перший у дебютному для своєї команди поєдинку кваліфікації до Мундіалю-2022 на полі, на жаль, так і не з’явився. Литва, у підсумку, на виїзді мінімально поступилася збірній Швейцарії (1:0). Наступний шанс потрапити до стартового протоколу своєї національної команди 26-річний Казлаускас матиме у свій День народження, 31 березня. Саме тоді Литва вдома зіграє з Італією.

Більш плідним наразі вдається вояж до власної збірної у Махмутовіча. Люксембуржець відіграв увесь матч за свою національну команду проти ірландців. Протистояння завершилося з рахунком 0:1 на користь збірної Енеса та стало по-справжньому історичним. Справа в тім, що Люксембург здобув виїзну перемогу у кваліфікаціях ЧС/ЧЄ вперше за останні 12 років. Побачити у справі 23-річного Махмутовіча знову випаде нагода у вівторок, 30 березня. Цього дня Люксембург у рамках відбору до Чемпіонату світу 2022 року на домашньому полі зустрінеться зі збірною Португалії.

Пишаємося поточними успіхами наших збірників та бажаємо їм подальших здобутків у майбутніх міжнародних протистояннях.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »