Молодіжна команда «Львова» поступилася у спарингу тернопільській «Ниві»

Команда ПФК «Львів» U-21 провела спаринг проти тернопільської «Ниви». Матч закінчився впевненою перемогою гостей.

Ще у першому таймі молоді гравці «синьо-золотих левів» не зуміли скористатися своїми моментами. Натомість суперників відповів двома голами з пенальті.

Ще тричі «Львів» пропустив по перерві. Єдиний гол престижу забив Ременяк.

«Команді не вистарчило класу. Адже в першому таймі в нас було достатньо моментів. Але поки команда не може як слід розпорядитися м’ячем біля чужих воріт. Однак це діло наживне, через тренувальний процес будемо налагоджувати зв’язки», – прокоментував цей матч головний наставник «Львів» U-21 Віталій Шумський.

Віталій Шумський залишився задоволений грою (але не результатом), адже побачив, на що його команда здатна у грі проти більш досвідчених гравців.

«У нас грали молоді хлопці з командою, яка «без п’яти хвилин в Першій лізі». Тому грою задоволений, але не задоволений результатом. Але результат зараз не важливий. Зараз важливо подивитися молодих виконавців, які мають перспективу на майбутнє. Вже після цього будемо приймати рішення кого залишати, а кого – ні», – підсумував Віталій Шумський.

Спарингом залишися задоволений і наставник «Ниви» Василь Малик.

«І по результату, і по якості гри ми сьогодні задоволені. Більшість з того, що ми планували, нам вдалося реалізувати. Щодо суперника – хороша молода команда. Видно, що молоді хлопці, які хочуть грати у футбол. Є цікаві виконавці. Але команда трохи розбалансована. Є футболісти, які тільки приїхали, і ще не знають всіх тренерських вимог. На початку матчу вони були трохи сковані, пропустили необов’язкові м’ячі», – розповів Василь Малик.

Львів U-21 – Нива 1:5
Голи: Ременяк – Герт (двічі), Бідник, Хохлов, Різник

Склад ПФК «Львів» U21: Костик, Мєдвєдєв, Клебер, Савошко, Карвацький, Демків, Вовкун, Шута, Вичіжанін, Хімчак, Кос

У другому таймі виходили: Григоращук, Олексів, Пентелейчук, Філіпе, Ременяк, Кіт та гравці на перегляді.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »