«Можливо, в наших іграх особливо емоційний фон», – Дмитро Михайленко

Післяматчевий коментар головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка після матчу з ПФК «Львів». Його команда перемогла 3:2.

– Футбол був дуже емоційним, ми провалили початок матчу. Суперник був гострішим. Впіймав на атаці в самому початку. Ми дали їм фору. До честі хлопців, молодці, вирівняли гру, заволоділи ініціативою. Вдалося скоротити рахунок у першому таймі, у другому таймі, мені здається, суперник втомився – не встигали, фолили. Як підсумок червона картка. І коли вони залишилися вдесятьох, ми їх притисли до їх штрафного. І почали створювати моменти. Чого вартує подвійний сейв Богдана Сарнавського. Але успіх був на нашому боці. Форварди молодці, були в потрібних місцях – доставляли м’яч в штрафний майданчик, зустрічалися з м’ячем. І, мабуть, заслужена перемога.

–Знову говоримо про Сарнавського. Ще один бенефіс. Як Вам здається, він для Вас старається?

–Мені важко сказати. В нього просто хороший рівень. Я не думаю, що він старається для когось. Але якість його гри… Можливо, в наших іграх особливо емоційний фон.

– Два голи Супряги, гол Хобленко. Чи задоволені ви грою нападників, адже до захисту, мабуть, є питання.

–Задоволені. Багато працюють, працюють на команду. І важливо те, що Влад Супряга забиває. Для форварда це головний індикатор його гри. Те саме можу сказати і про Хобленка. Можливо, він дещо незвично для себе грає на фланзі, але багато перебуває в штрафній, підігрує.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »