«Ми ламали сильні сторони суперники та давили там, де слабкі», — Єгіше Мелікян

Післяматчевий коментар головного тренера ПФК «Львів» Єгіше Мелікяна після матчу з «Дніпро-1». Львів’яни поступилися в матчі з рахунком 1:2.

– Рахунок на табло. Футбол, можливо, і прикрашають емоції. Але сьогодні, здалося, що їх було багато. На Ваш погляд, що викликає таку реакцію в гравців та тренерів?

– Футбол — це є емоційний вид спорту. Це нормально, коли є емоції. Коли грані переходять ці емоції, на агресію, для цього є певні причини. Не витримують нерви. Тут винні були не «Дніпро-1» та не «Львів». Судді провокували на це все. Я дивуюся таким суддям. Але вони теж не винні. Винні ті люди, які не карають їх. Судді крила відкривають, в якому сторону хочуть, в ту і літають. Вони псують це все. Я дивився повтор, це просто смішно. Але нехай, залишимо це, не хочу говорити про це. Ці судді навіть не варті моєї уваги.

Щодо «Дніпро-1», то я їх вітаю. Футболісти працювали на полі, боролися, взяли три очки. Не скажу, що вони заслужили — вони по своєму боролися, ми по своєму. Я їх вітаю.

– Після суперечки в підтрибунних приміщеннях руки потиснули один одному. Конфлікт вичерпано?

– Тренерські штаби обох команд працювали професійно. Ми не брали участі в цьому, а заспокоювали. Гра закінчилася — все, вже не можна. Під час гри я також емоційний, а коли гра закінчилася — все.

– Перед грою Ви заявляли, що плануєте давити на певні слабкі місця «Дніпро-1». Які це місця і чи вдалося надавити так, як Ви планували?

– Я не хочу відкривати це, тому що я і далі працюю зі своєю командою. В нас продовжується чемпіонат.

Але я впевнений, що ми сьогодні добили те слабке місце. У нас план спрацював. Тактика в нас спрацювала. Фізично були моменти в грі, коли в нас пішов спад, і ми сіли низько в оборону. Це ми не планували, але дорога, втома… Так вийшло, що нам було важко. Але витримали.

– Наскільки важко чи легко працювати з такою чималою бразильською діаспорою?

– Є різний менталітет. Треба тонкий підхід. Слава Богу, мені це вдалося, в мене хороші стосунки і з бразильцями, і українцями. В мене перевага — я не бразилець та не українець. Я не приймаю жодної сторони. Мені головне — якісний гравець. І в нас є справедлива конкурентоспроможна команда.

– В попередньому матчі в старті вийшло два бразильці, в матчі проти «Дніпро-1» — п’ять. Було завдання поставити тих людей, які можуть притримати м’яч, щось придумати попереду? Богдан Сарнавський — це сьогодні пів команди?

– Він молодець. Але кожен гравець корисний для нашої команди. Адже інші гравці теж виконали корисні функції. Просто коли красивий кидок, воротар рятує, це впадає в очі. Не люблю, коли кажуть «пів команди». Він лідер — я так це називаю.

А чому такий склад і ротація — аналізуючи «Дніпро-1», я вибрав тих гравців, які можуть протистояти тій тактиці, за якою грає «Дніпро-1». Нам вдалося. Ми ламали сильні сторони суперники та давили там, де слабкі.

  Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »